• TV Nova
  • Ulice a Ordinace si to rozdala v bezkontaktním ragby!

Ulice a Ordinace si to rozdala v bezkontaktním ragby!

Ulice a Ordinace si to rozdala v bezkontaktním ragby!

Mezi herci obou oblíbených seriálů Ulice i Ordinace v růžové zahradě 2 vládne sportovní duch, proto včera ani trochu neváhali a rozdali si to mezi sebou v bezkontaktním ragby!

Praha, 7. dubna 2011 – Tuto středu prožili herci obou seriálů sportovní odpoledne. Místo pravidelného natáčení v Hostivařských ateliérech se herci sešli na ragbyovém trávníku mistrů ČR, Tatry Smíchov. Koordinátor sportovních projektů a trenér ragby Karel Ševčík nejdříve všechny herce s bezkontaktním ragby seznámil a následně vyzval k rozcvičce a tréninku na trávníku. Herci tak měli možnost natrénovat si práci s šišatým míčem, rozběhnout se proti narážečům, vyzkoušet si taktiku skládek a mnoho dalšího z ragbyového umění.

Dvouhodinový trénink zúročili herci zápasem Ulice proti Ordinaci v růžové zahradě 2. Bylo zřejmé, že tým Ulice, složený z hráčů Jakuba Štáfka, Petra Buchty, Patricie Solaříkové, Štěpána Benoniho, Jiřího Panznera a Saši Minajeva, měl převahu nad týmem Ordinace ve složení Petr Vágner, Filip Tomsa, Miluška Bittnerová, Regina Řandová a Jana Stryková. Ulice tedy i za podpory Kristýny Podzimkové, která po celou dobu přihlížela a držela svým kolegům palce, zvítězila nad Ordinací!

Trenér Karel Ševčík ke sportovním výkonům říká: „Jak herci, tak i herečky jsou zvyklí na to se koncentrovat na danou chvilku. A přestože vypadají, že jsou rozvrkočení, přesto vnímají to, co jim chcete sdělit. A okamžitě to vlastně aplikují dál. Jejich obrovská výhoda je, že to, co dělají na natáčení, použili i zde. Dnes se ještě k tomu fyzicky zapotili,“ dodává s úsměvem.

A jak se u každého sportu sluší, i zde byl vyhlášen nejlepší hráč zápasu. Tím se jednohlasně stal Jakub Štáfek. Další vyhlášení herečtí kolegové obdrželi odměny v podobě originálních ragbyových triček, ze kterých měli nesmírnou radost.

A co samotní herci na ragby říkají?
Filip Tomsa
„Filip Vajner“
Ragby? Tak dnes poprvé v životě, ale dobrý.

Regina Řandová
"Renata Konrádová"
Protože to hraje můj syn už čtvrtý rok, dost často bývám divák. A teď jsem si to konečně mohla zkusit. Měla jsem vždy pocit, že je to mnohem tvrdší, i když my jsme měli trošku upravená pravidla. Hodně se při tom člověk naběhá. Nevypadá to, ale i když nejsem v kontaktu s balonem, tak stejně běhám, běhám...

Petr Vágner
"MUDr. Radim Novák"
Já jsem myslel, že to bude větší brnkačka, a nebylo, docela jsme se nadřeli. Protože s Filipem jsme stále běhali, a pak jsme zjistili, že je to o taktice. A soupeř, čili Ulice, využíval vlastně spíš takovou tu fyzickou taktiku, že strašně běhal. Ve finále jsme pak zjistili, že stačí nahrávat holkám, což oni podcenili, a pak to šlo. Myslím, že to skončilo 4:1 ? Když jsme prohrávali 3:0, tak jsem to přestal počítat.

Jana Stryková
"Kateřina Vránová"
Pro mě to byl absolutně ojedinělý zážitek, protože já se přiznám, že jsem ragby v životě předtím neviděla ani v televizi. Takže ty pravidla jsem se naučila až tady. A myslím si, že to je jeden ze sportů, který nebudu do budoucna dělat, ale pouze sledovat. Každopádně jsem se s tím ráda obeznámila, byla legrace a velmi ráda jsem bránila. To mě hodně bavilo. Ale jít do útoku, to pro mě není.

Patricie Solaříková
"Tereza Jordánová"
Super, je to hrozně zábavné. Mít Kubu v družstvu je skvělé, člověk se tam moc nezapotí. Obecně je to ale dost makačka. Musí být fajn hrát to závodně.

Jakub Štáfek

"Matěj Jordán"
Bylo to velice příjemné, fajn, ale jsem úplně hotový.


Ulice – každý všední den v 18:30 na TV Nova
Ordinace – každé úterý a čtvrtek ve 20:00 na TV Nova
Více informací naleznete na www.nova.cz/ulice , www.nova.cz/ordinace nebo Doma.cz


Tiskové oddělení TV Nova
 

Tisková zpráva
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady