Titulní píseň k Čertově nevěstě zazpívá Monika Bagárová

Titulní píseň k Čertově nevěstě zazpívá Monika Bagárová
Zdroj: Čertova nevěsta, s.r.o.

Romantický hudební klip k nové pohádce Zdeňka Trošky Čertova nevěsta, jejíž producenty jsou společnosti Golem Film a MediaPro Pictures, spatří brzy světlo světa. Titulní píseň pohádky s názvem Ve dvou nazpívala mladá talentovaná finalistka Česko Slovenské SuperStar Monika Bagárová, která natočila v Barrandovských ateliérech i hudební video k této písni.

Ke klasické pohádce patří bezpochyby příběh s dobrým koncem, romantika a láska mladých lidí, která hory přenáší. A to přesně obsahuje i zamilovaná píseň s názvem Ve dvou hudebního skladatele Miloše Krkošky v podání mladé krásné zpěvačky Moniky Bagárové. Včera večer padla v Barrandovských ateliérech první klapka natáčení hudebního videa. Monika se na chvíli proměnila v princeznu a oblékla rokokové kostýmy, navržené předním českým kostýmním výtvarníkem Josefem Jelínkem pro roli princezny Štěpánky, kterou v pohádce Čertova nevěsta ztvární mladá herečka Eva Josefíková. A jak sama Monika Bagárová dodává: „Moc jsem se na natáčení těšila a v šatech se opravdu cítím jako princezna.“ Skladba bude i součástí Moničina prvního alba, které vyjde v nejbližší době.

 

Výpravnou pohádku Čertova nevěsta na motivy klasické pohádky Boženy Němcové Spravedlivý Bohumil uvidí diváci již 28. dubna v kinech. Na celovečerním filmu se podílel tým osvědčených filmových tvůrců jako je režisér Zdeněk Troška, scénárista Marek Kališ, kostýmní výtvarník Národního divadla a Státní opery Praha Josef Jelínek, přední umělecký maskér Bobo Sobotka, s kterým Troška spolupracuje už přes třicet let. Kamery se ujal skvělý český kameraman David Ployhar. V hlavních rolích uvidíme například Sabinu Laurinovou, Františka Němce, Davida Suchařípu, Báru Munzarovou, Karla Zimu či Janu Andresíkovou. Ústřední dvojici si pak zahrají studenti pražské DAMU, Eva Josefíková a Václav Šanda.

 

Hlavním partnerem filmu je televize Nova, koproducenti snímku jsou společnosti RWE, Barrandov studio a UPP a. s.

 

Další informace naleznete na www.certovanevesta.cz
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady