Společenský magazín "Přísně tajné" již zítra na TV Nova

Společenský magazín "Přísně tajné" již zítra na TV Nova

Zbrusu nový společenský týdeník ze života hvězd a o zákulisí šoubyznysu s názvem Přísně tajné, který bude každou středu moderovat Jitka Kocurová a Sagvan Tofi, odstartuje na TV Nova již zítra ve 21.20 hod.


Praha 9. září 2008 – Podzimní smršť premiér na TV Nova pokračuje. Již zítra vstupují na obrazovku další dva unikátní projekty – cyklus dvanácti televizních filmů Soukromé pasti, na něž krátce před půl desátou naváže „celebrity show" Přísně tajné.
Živé, akční i vtipné zprávy, pikantní historky, aktuální reportáže, třaskavé kauzy, životní styl českých i zahraničních hvězd. To vše atraktivní, dynamickou, zábavnou formou a ve strhujícím tempu slibuje nový společenský týdeník Přísně tajné.

Jeho moderátorské duo snad ani nemůže být odlišnější. Ona je krásná blondýna, on je v pohodě a nad věcí. Ona má informace z terénu, on z baru, ve kterém v roli barmana obsluhuje vybrané celebrity. Ji šoubyznys fascinuje, on se jím drze baví – Jitka Kocurová a Sagvan Tofi.

„Ve středu mohou diváci očekávat dobrou zábavu, pravdivé reportáže, pravdivé odpovědi a úžasného barmana. Do úvodního dílu jsme připravili rozhovor s Helenou Vondráčkovou a jejím manželem. Přineseme ale i spoustu dalších zajímavostí, diváci se rozhodně mají na co těšit," je přesvědčená Jitka Kocurová. A čím je podle ní relace specifická?
„Je to show založená na humoru nás dvou. Stane-li se nějaká kauza, dáme vždy prostor k vyjádření i druhé straně, která má možnost danou věc dementovat a vysvětlit. Lidé ze šoubyznysu mají zkrátka příležitost vyjádřit se zpětně," vyjmenovává Kocurová, jež se netají tím, že atmosféra na place je od první chvíle výborná, pochvalné ódy pak pěje především na svého „parťáka" Sagvana Tofiho a šéfku projektu Terezu Kopáčovou. „Je tady velká legrace a věřím, že to bude vidět i na obrazovce. Sagvan je úžasný, dává tomu svůj šarm. A pořad Přísně tajné je podle mě přesně to, co tady chybí, a co by mohlo diváky zaujmout."

„Dlouho jsem zvažoval, jestli do toho jít. Ale když jsem viděl tým lidí, který na tom pracuje, a scénáře, říkal jsem si, že by to mohlo být dobré a hlavně vtipné. Střílíme si tak trochu z toho malého českého šoubyznysu, v němž hvězdy nejsou tak úplně hvězdy, spíš lokální hvězdičky," říká Sagvan Tofi, jenž se v prvním díle představí v apartním kloboučku. V těch následujících se diváci dočkají dalších originálních módních kreací. „Nebudu mít pořád stejný kostým, pokaždé budu oblečený jinak. V úvodním díle mám klobouček, v příštím můžu mít na hlavě, já nevím, třeba turban," uzavřel se smíchem Tofi.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady