Adéla Gondíková novou moderátorkou Tescomy s chutí

Adéla Gondíková novou moderátorkou Tescomy s chutí

Novou moderátorku dostane od pondělí 28. února 2011 oblíbená kulinářská minishow Tescoma s chutí. Novou průvodkyní pořadem se stává populární tvář televize Nova, herečka a moderátorka Adéla Gondíková, v jejíž režii se budou diváci nadále setkávat každý všední den s odborníky ze světa gastronomie.

Milé překvapení připravila svým divákům oblíbená kulinářská show televize Nova Tescoma s chutí. V pondělí 28. února 2011 stane před její kamerou poprvé zbrusu nová průvodkyně – populární herečka a moderátorka Adéla Gondíková. Budeme se s ní setkávat od pondělí do pátku dvakrát v rámci ranního zpravodajského pořadu Snídaně s Novou (06:50 a 07:50), a poté ještě jednou během dopoledne (cca v 11:20). „Těším se, že se na stará kolena konečně naučím vařit,“ prohlásila Adéla se svým typickým úsměvem.

Kulinářská minishow Tescoma s chutí, kterou vysílá televize Nova od května 2009, je novým typem pořadu o vaření, vhodným pro všechny kuchaře bez rozdílu věku a odborné zdatnosti. V relativně krátkém časovém úseku (cca 4 minuty) přináší divákům nejen neobvyklé kuchařské recepty, ale i zajímavosti o vybavení kuchyně, návody na správné vaření a spoustu dalších informací a novinek. Všechny díly Tescomy lze zhlédnout online v TV archívu na internetových stránkách televize Nova www.nova.cz/tescoma.

Tescoma s chutí – pondělí až pátek 2x ve Snídani s Novou (06:50 a 07:50) a během dopoledne (ve zhruba 11:20 hodin).

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady