Tisíc a jedna noc – seriál, který nadchl miliony diváků!

Tisíc a jedna noc – seriál, který nadchl miliony diváků!

Před televizními obrazovkami „uvěznil“ divačky a diváky celého světa a teď je konečně i u nás. Již brzy tento populární romantický seriál uvidíte i vy!

První díl vás vtáhne do životů krásné architektky Šeherezády a chladného podnikatele Onura. Strhující příběh plný nečekaných zvratů, vypjatých situací, romantiky, lásky a vášně jistě zaujme i českého diváka, který se tak přidá k řadě fanoušků seriálu po celém světě. Formát si získal oblibu v Bulharsku, Chorvatsku či Řecku a od ledna 2011 také na Slovensku.
 

Co uvidíte v prvním dílu?
Když byl úspěšný, přitažlivý a na pohled drsný podnikatel Onur Aksal ještě malý, netušil, že kniha jeho nejoblíbenějších pohádek Tisíc a jedna noc předznamená nejen jeho osud, ale také osud jeho životní lásky. Šeherezáda je přijata do Onurovy společnosti jako hlavní architektka velkého projektu. Nikdo ve firmě však netuší, že doma ji čeká malý syn Kaan, který má leukémii. Hlavu jí tedy kromě velkého projektu zaměstnává i nemocný syn. Naděje na chlapcovo uzdravení se pomalu rozplývají, když lékaři sečtou částku, kterou bude muset Šeherezáda za náročnou léčbu zaplatit. Navíc po tragické smrti svého manžela Ahmeda je na všechny problémy úplně sama. Aby zachránila synův život, přijme Onurovu nabídku a za peníze s ním stráví noc… Ona jej začne nenávidět, on se do ní právě tuto noc zamiluje.
 

Příběh Šeherezády a Onura vám budeme servírovat několikrát týdně. Celé díly navíc najdete ihned po odvysílání na webu Nova.cz. spolu s aktuálními informacemi o seriálu, hlavních postavách a hercích, které si zamilujete. Seznámíme vás se strhujícím osobním příběhem obou hlavních hrdinů. Bude šokující, ale zároveň poslouží jako důkaz toho, že pokud uvěříte v pohádku, můžete ji také prožít.

Staňte se fanoušky na facebooku

Sdílet

Nejnovější videa

Články