Premiéra seriálu Perníkový táta startuje na Nova Cinema již zítra!

Premiéra dalšího amerického seriálového hitu Breaking Bad startuje na filmovém kanálu Nova Cinema již zítra. Pod českým názvem Perníkový táta ho uvidíme každý pátek od 21.50 hodin. Hlavní postavu středoškolského profesora, který tváří v tvář sejde na šikmou plochu, ztvárnil známý Bryan Cranston.

Pilotní díl nového amerického seriálu Breaking Bad, který se stal za Atlantikem absolutním hitem, uvádí již zítra 14. ledna 2011 od 21.50 hodin filmový kanál Nova Cinema. Ve stejnou dobu ho budeme moci sledovat každý pátek pod českým názvem Perníkový táta.

Seriál o středoškolském profesorovi, který tváří v tvář smrti sejde na šikmou plochu a začne vyrábět drogy, aby zabezpečil rodinu, pochází z dílny televize Sony Pictures. Jeho atmosféra a žánrové spojení thrilleru, dramatu a černé komedie může divákům připomenout filmy Quentina Tarantina nebo bratří Coenů. Hlavním producentem projektu je Vince Gilligan, který má na kontě produkci, a posléze i režii a scénáře některých dílů legendárního seriálu Akta X. Perníkový táta má již na kontě 18 významných cen včetně tří cen Emmy a dalších 34 nominací.

Představitel hlavního hrdiny Waltera Whitea, kalifornský rodák Bryan Cranston, se dostal na výsluní především díky hlavní roli v komediálním seriálu Malcolm v nesnázích, jehož některé díly později i režíroval. Celkově má za sebou přes 60 televizních a 25 filmových rolí. Na televizní obrazovce jsme ho viděli například v seriálech Pobřežní hlídka, Akta X, Show Jerryho Seinfelda nebo Jak jsem poznal vaši matku.

Na filmovém plátně se objevil v oceňovaných filmech jako Zachraňte vojína Ryana či Malá Miss Sunshine. Je nominován na Zlatý globus za nejlepší mužský herecký výkon v televizním dramatickém seriálu a již tuto neděli 16. ledna 2011 se dozvíme, zda nominaci promění.
 

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady