• TV Nova
  • Rozhovor s Ondřejem Vetchým o jeho roli ve filmu Nevinnost

Rozhovor s Ondřejem Vetchým o jeho roli ve filmu Nevinnost

Nejnovější film režiséra Jana Hřebejka a scenáristy Petra Jarchovského Nevinnost uvidíte v českých kinech od 20. ledna 2011. Hlavní roli ztvárnil Ondřej Vetchý, na rozhovor s ním se můžete podívat již teď!

Ve filmu Nevinnost dají tvůrci hlavnímu hrdinovi Tomášovi v podání Ondřeje Vetchého pořádně zabrat: skončí ve vězení kvůli obvinění z pohlavního zneužívání čtrnáctileté dívky. Jeho vyšetřovatelem je navíc člověk, kterému Tomáš přebral manželku.

"Je to napínavý příběh bez záporných postav, kde nikdo není vyloženě zlý. Na druhé straně není nikdo nevinný, ovšem finální výklad tohoto příběhu opravdu hodně záleží na životní zkušenosti diváka, na jeho postoji k lásce a k dlouhodobému manželství," říká Hřebejk. Film má podle něj svoji závažnost - a přitom je vlastně o letní lásce z dětského tábora.

Po boku Ondřeje Vetchého se objeví Anna Geislerová, Zita Morávková nebo Hynek Čermák. Velká očekávání vzbuzuje obsazení Luďka Munzara do role hlavy významné pražské lékařské rodiny. Luděk Munzar se touto postavou vrací na filmové plátno po více než dvaceti letech.
 

TN.cz
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady