• TV Nova
  • Nova spustila novou službu VOYO+ s desítkami filmů!

Nova spustila novou službu VOYO+ s desítkami filmů!

Televize Nova přichystala pro uživatele českého internetu mimořádný dárek v podobě nového videoportálu VOYO.cz. Uživatelé na něm budou moci sledovat živé vysílání TV Nova, sportovní přenosy i širokou nabídku filmových titulů.

Za poplatek si budou moci diváci přehrát s předstihem epizody svých oblíbených seriálů, které se na televizní obrazovce objeví až za několik dní, i kterýkoliv film ze široké nabídky. K dispozici bude rovněž archiv se všemi nováckými pořady i s vybranými zahraničními seriály.

Televize Nova spuští novou internetovou službu VOYO.cz. Pod touto značkou se skrývá nový videoportál, který nabídne uživatelům nepřeberné množství nejrůznějšího profesionálního videoobsahu, od filmů přes seriály až po živé přenosy. Portál bude rozdělen do dvou hlavních částí – VOYO a VOYO+.


Proti předchozí službě archiv na stránkách Nova.cz budou moci uživatelé služby VOYO sledovat živé vysílání televize Nova (tj. veškerou vlastní tvorbu včetně hlavní zpravodajské relace) i přímé přenosy sportovních zápasů, koncertů apod. K dispozici budou mít rovněž archiv, který dobře znají, v němž najdou záznamy všech nováckých pořadů. Uživatelům bude také nabídnuta možnost podívat se za poplatek na další díl, jenž bude zařazen v televizním vysílání až za několik dní.


Návštěvníci si také budou moci vybrat ze široké nabídky filmových titulů, připravené ve spolupráci s mnoha distribučními společnostmi. To už je ovšem část VOYO+.
V části VOYO+ si tak uživatelé za poplatek přehrají např. epizodu „Ordinace v růžové zahradě 2“ o týden dříve, než se objeví na obrazovkách a nebo si budou moci užít svůj oblíbený film nebo seriál například i na dovolené.

VSTUPTE NA VOYO+

Pro přehrání filmů se musíte nacházet na území České republiky a splňovat následující požadavky: Používat podporovaný prohlížeč (Internet Explorer 7.0 a vyšší a Firefox). Je také nutné mít nainstalovanou technologii silverlight a poslední flash player. Ujistěte se také, že má váš prohlížeč zapnutou podporu javascriptu a že máte zapnuté cookies. Pokud používáte firewall, je nutné mít povolený obsah od nova.cz. Pokud používáte nějaký pop-up blocker nebo adblocker, je nutné je vypnout.

Pokud si chcete ověřit, že vyjmenované požadavky splňujete, pusťte si tento díl Okresního přeboru.

 

Nova.cz
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady