Dnešek patří 10. výročí Nadace Nova!

Dnešek patří 10. výročí Nadace Nova!
Zdroj: TV Nova

Celý dnešní den se odehrává ve znamení oslav 10. výročí založení Nadace Nova. Toto významné jubileum připomněla hned po ránu zpravodajská relace Snídaně s Novou, v níž diváky seznámila s historií Nadace i průběhem dnešních oslav ředitelka marketingu TV Nova a členka Správní rady Nadace Nova Miloslava Nováková. Oslavy prvních kulatin Nadace vyvrcholí vpodvečer charitativní módní přehlídkou v hotelu Ambassador, na níž se rolí modelek a modelů ujmou tváře TV Nova.

Již od dnešního rána slaví Nadace Nova 10. výročí svého založení. V populárním ranním zpravodajském bloku Snídaně s Novou připomněla její historii i současné úspěchy ředitelka marketingu TV Nova a členka Správní rady Nadace Nova Miloslava Nováková, která převzala po celou dobu živého vysílání roli hostitelky, osobně přivítala všechny hosty a na závěr rozkrojila slavnostní dort. Moderovali Iveta Kořínková a Aleš Lehký.


Cvičitelka Hanka Kynychová představila úspěšný sportovně hudební celoroční projekt pro děti z dětských domovů Hejbejte se a zpívejte s Hankou a Novou, který Nadace Nova pořádá od roku 2007 společně s občanským sdružením Dětské domovy v pohybu. Každoročně se ho účastní děti z téměř tří desítek dětských domovů a zhruba třicet tváří televize Nova. Letošní vítězové kategorie muzikál a hip-hop, děti z Dětského domova Tišnov, poté předvedli ukázku svého vystoupení.


Čtvrteční speciální Snídaně přivítala i zástupce některých organizací, s nimiž Nadace Nova úzce spolupracuje. Se spoluprací, díky níž se podařilo pomoci už desítkám lidí, diváky seznámili výkonná ředitelka Konta Bariéry Božena Jirků, ředitelka Občanského sdružení NaTaMa Petra Vrtbovská,
a Vítězslav Vurst z Nadace Adra. Moderátor Dalibor Gondík zavzpomínal na minulé ročníky velkolepého charitativního koncertu Chceme žít s vámi pro lidi s mentálním postižením, který se letos konal již popatnácté. Pro velký úspěch a stále narůstající počet účastníky se akce koná od roku 2005 v pražské O2 areně. Účastní se ho na 6000 diváků ze zhruba 200 specializovaných zařízení po celé republice.


Oslavy kulatých narozenin vyvrcholí dnes od 18 hodin velkolepou charitativní módní přehlídkou v Kongresovém sále pražského hotelu Ambassador. Tváře televize Nova na ní předvedou modely Módního salonu Richter, z nichž budou v závěru jedny večerní šaty vydraženy na charitativní účely. Roli modelek a modelů si vyzkoušejí herci z oblíbeného seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 Zlata Adamovská, Tereza Kostková, Sandra Nováková, Petr Rychlý a Radim Fiala, reportérka Občanského juda Pavlína Danková, mladé seriálové tváře Kristýna Podzimková (Ulice) a Kristýna Leichtová (Comeback, Dokonalý svět), populární „rosnička“ Karla Mráčková a moderátoři ranního zpravodajského pořadu Snídaně s Novou Marta Ondráčková, Iveta Kořínková, Zora Kepková a Pavel Svoboda. Slavnostním večerem budou provázet moderátorky Odpoledních televizních novin Kristina Kloubková a Renáta Czadernová. Následnou charitativní dražbu povede herec a moderátor Snídaně s Novou Tomáš Krejčíř.

Přehlídku budou moci od 18.00 hodin sledovat v přímém přenosu
i návštěvníci internetového portálu pro ženy www.doma.cz.
 

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady