TV Nova hlavním mediálním partnerem módní přehlídky Nadace Terezy Maxové dětem

TV Nova hlavním mediálním partnerem módní přehlídky Nadace Terezy Maxové dětem
Zdroj: TV Nova

Televize Nova je hlavním mediálním partnerem exkluzivní módní přehlídky „Interspar presents: Fashion for kids 2010 – Celebration“ , pořádné Nadací Terezy Maxové dětem, která se uskuteční ve středu 24. listopadu 2010 v pražském Obecním domě. Jejím cílem je spojit svět módy pro pomoc dobré věci – dětem, které nemohou vyrůstat v rodinném prostředí. Mediálním partnerem akce je internetový zpravodajský portál tn.cz, na němž budou moci návštěvníci sledovat od 20.00 přímý přenos z akce.

„Jsem moc ráda, že se televize Nova stala hlavním partnerem naší charitativní přehlídky. Dobrých zpráv není nikdy dost. Je skvělé, že se o ně letos můžeme podělit i v přímém přenosu s diváky tn.cz“, uvedla patronka nadace Tereza Maxová.


Během večera se budou mimo jiné slavit i druhé narozeniny projektu TERIBEAR, jehož výtěžek je poukázán na podporu a rozvoj náhradní rodinné péče, zejména té pěstounské. Okruh jeho příznivců se rozšířil o hráče Českomoravského fotbalového svazu. Vybraní hráči vystoupí v rámci přehlídky v modelech Osmanyho Laffity.


Dalším důvodem k oslavě je desetileté výročí projektu Adopce.com, který poskytuje telefonní linky a informační brožury individuálním žadatelům informace o formách a možnostech náhradní rodinné péče. V rámci programu se poprvé v České republice představí i extravagantní kolekce podzim/zima 2010/2011 italského návrháře Francesca Scognamiglia, nazvaná Symbolic sensuality (Symbolická smyslnost).

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články