• TV Nova
  • TV Nova hlavním mediálním partnerem módní přehlídky Nadace Terezy Maxové dětem

TV Nova hlavním mediálním partnerem módní přehlídky Nadace Terezy Maxové dětem

TV Nova hlavním mediálním partnerem módní přehlídky Nadace Terezy Maxové dětem
Zdroj: TV Nova

Televize Nova je hlavním mediálním partnerem exkluzivní módní přehlídky „Interspar presents: Fashion for kids 2010 – Celebration“ , pořádné Nadací Terezy Maxové dětem, která se uskuteční ve středu 24. listopadu 2010 v pražském Obecním domě. Jejím cílem je spojit svět módy pro pomoc dobré věci – dětem, které nemohou vyrůstat v rodinném prostředí. Mediálním partnerem akce je internetový zpravodajský portál tn.cz, na němž budou moci návštěvníci sledovat od 20.00 přímý přenos z akce.

„Jsem moc ráda, že se televize Nova stala hlavním partnerem naší charitativní přehlídky. Dobrých zpráv není nikdy dost. Je skvělé, že se o ně letos můžeme podělit i v přímém přenosu s diváky tn.cz“, uvedla patronka nadace Tereza Maxová.


Během večera se budou mimo jiné slavit i druhé narozeniny projektu TERIBEAR, jehož výtěžek je poukázán na podporu a rozvoj náhradní rodinné péče, zejména té pěstounské. Okruh jeho příznivců se rozšířil o hráče Českomoravského fotbalového svazu. Vybraní hráči vystoupí v rámci přehlídky v modelech Osmanyho Laffity.


Dalším důvodem k oslavě je desetileté výročí projektu Adopce.com, který poskytuje telefonní linky a informační brožury individuálním žadatelům informace o formách a možnostech náhradní rodinné péče. V rámci programu se poprvé v České republice představí i extravagantní kolekce podzim/zima 2010/2011 italského návrháře Francesca Scognamiglia, nazvaná Symbolic sensuality (Symbolická smyslnost).

TV Nova
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady