• TV Nova
  • Nový hudební film Kanyeho Westa exkluzivně na MTV!

Nový hudební film Kanyeho Westa exkluzivně na MTV!

Nový hudební film Kanyeho Westa exkluzivně na MTV!
Zdroj: TV Nova

MTV přináší exkluzivní česko-slovenskou premiéru hudebního filmu Runaway populárního amerického rappera Kanye Westa. Jde o první singlový kousek z jeho nového připravovaného alba. K natočení tohoto videa si zpěvák vybral Českou republiku.

Praha 29. října 2010 – Až do pondělí 1. listopadu 2010 budou mít diváci MTV šanci vidět exkluzivně půlhodinové hudební video s názvem Runaway, které obsahuje úryvky z devíti skladeb z Westova připravovaného alba My Beautiful Dark Twisted Fantasy. Světová megastar rapper Kanye West natáčel svůj hudební klip v Čechách. Hned v úvodní scéně se objeví unikátní české auto MTX Tatra V8, kterého existují jen čtyři kusy. Využil také služeb českých herců i baletek, o jejichž choreografii se postaral tanečník Yemi A.D. České taneční eso už spolupracovalo s Westem několikrát, ale tento snímek je dosavadním vyvrcholením jejich spolupráce.
Hudebník ve videu nejen účinkuje, ale také si ho sám režíroval. Jeho nová deska, kterou film předznamenává, vyjde na konci listopadu a objeví se na ní plejáda hostů jako Jay-Z, Alicia Keys či John Legend. Angažoval také písníčkáře Bon Ivera, Eltona Johna nebo Rihannu.


PREMIÉRU HUDEBNÍHO FILMU UVIDÍTE V PÁTEK 29. ŘÍJNA 2010 OD 18:40 NA MTV

Film pak uvidíte ještě v sobotu ve 13:00, v neděli od 15:25 a 23:40 a v pondělí v 18:00 na MTV

Další informace sledujte na www.mtv.cz

Tiskové odd. TV Nova
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady