Televize Nova generálním partnerem koncertu skupiny Elán

Televize Nova generálním partnerem koncertu skupiny Elán
Zdroj: Oficiální zdroj

Koncert roku, na němž vystoupí legendární slovenská skupina Elán, se uskuteční 20. října 2010 v pražské O2 areně. Jako předskokana si vybrala unikátní českou kapelu The Tap Tap, složenou ze žáků a absolventů Jedličkova ústavu. Generálním partnerem této mimořádné akce je televize Nova.

Již zítra 20. října 2010 od 19 hodin vystoupí v pražské O2 areně slovenská skupina Elán. Fanoušci Elánu uvítají své hvězdy v české metropoli po dlouhých 28 měsících – naposledy vystupovalo toto hudební uskupení v čele s Jožo Rážem v červnu 2008.


Jako předskokana si slovenská legenda vybrala unikátní českou skupinu The Tap Tap, na koncertu představí zbrusu nové vlastní aranžmá slavného hitu kapely Elán Smrtka na pražskom orloji. „Tato kapela nám byla sympatická hned od chvíle, co jsme se o ní dozvěděli. Je fantastické, co všechno tito mladí lidé dokázali a jak kvalitní muziku dělají. Už se na ně moc těšíme,“ říká frontman Elánu Jožo Ráž.


Skupina The Tap Tap je ojedinělý projekt studentů se zdravotním postižením, kteří spolupracují a vystupují se známými osobnostmi české hudební scény a po dvanácti letech své existence je velmi výraznou součástí české hudební scény.


Generálním partnerem koncertu Elán je televize Nova.
 

Sdílet

Nejnovější videa

Články