Golfová akademie Kunětická Hora

Golfová akademie Kunětická Hora

Od 9. června až do září letošního roku mohou diváci na Galaxii sport sledovat jedinečný pořad věnovaný golfu. Pořad s názvem Golfová akademie Kunětická Hora vznikal v nádherném prostředí stejnojmenného golfového resortu, za účasti špičkového zahraničního trenéra. Jedná se o první z mnoha projektů připravovaných a vyráběných ve vlastní produkci Galaxie sport.


Praha 5. června 2008 - Areál Kunětická Hora vznikl v roce 2005 jako multifunkční sportovní středisko. Moderní golfové hřiště rozkládající se na ploše 140 ha bylo slavnostně otevřeno 3.9.2007 za účasti známých golfových osobností, mezi kterými nechyběl ani Hank Haney, trenér Tigera Woodse. Designérem hřiště se stal světově uznávaný golfový architekt Graham Marsh, autor desítek hřišť po celém světě.

Pro natáčení golfové akademie se podařilo získat jednoho z nejvýznamnějších světových golfových trenérů, Simona Holmese. Holmes, narozený v roce 1966 ve Skotsku, během své kariéry trénoval nejlepší světové hráče, jakými jsou Retief Goosen, Darren Clarke, Ernie Els, Bernhard Langer, Vijay Singh, Lee Westwood, Nick Faldo, Geoff Ogilvy, Trevor Immelman, a další. Kromě trénování vystupuje i jako komentátor pro Sky Tv, BBC a vydává své vlastní výukové programy.

Golfová akademie Kunětická Hora má 24 dílů, kterými Vás spolu se Simonem Holmesem bude provázet i velký golfový nadšenec Marek Eben. Každá epizoda bude obsahovat část věnovanou praktické výuce golfu, v rámci které se vždy zaměříme na specifickou herní činnost. V další části Vás moderátor Marek Eben seznámí s historií golfu, ale také s nástrahami golfových pravidel a etikety.

První díl budete moci na Galaxii sport sledovat v pondělí 9. června od 18.00 hodin. Každý týden odvysíláme dva díly, jejichž premiéru můžete vidět vždy v pondělí a ve čtvrtek v 18.00 hodin.

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady