Sobotní benefiční večer se světovými hvězdami na Nova Cinema

Sobotní benefiční večer se světovými hvězdami na Nova Cinema

Ojedinělou koncentraci hvězd světového showbyznysu nabídne v sobotu 25. září 2010 večer Nova Cinema. Přinese záznam benefičního večera Postavte se rakovině (Stand Up To Cancer), věnovaného boji proti této zákeřné nemoci.

Nova Cinema odvysílá v sobotu 25. září 2010 záznam výjimečné světové show, věnované boji proti rakovině. Na charitativní akci vystoupili například herci a herečky George Clooney, Will Smith, Gwyneth Paltrow, Denzel Washington, Renée Zellweger, Reese Witherspoon, Ray Liotta nebo skateboardista Tony Hawk a o hudební vystoupení se postarali Stevie Wonder, Natasha Bedingfield, Queen Latifah, Dave Stewart a další. Emotivní poselství přednesou dvě ze známých osobností, které s rakovinou úspěšně bojovaly – herečka Christina Applegate a cyklista Lance Armstrong.

Všechny celebrity pak během celého večera fungovaly jako telefonní operátoři, jimž mohli diváci volat a potvrdit své příspěvky na konto boje proti rakovině. Lidé z celého světa, tedy včetně českých diváků, mohou přispívat i nadále, a to přes webové stránky http://www.standup2cancer.org/.

Postavte se rakovině v sobotu 25. září 2010 na Nova Cinema

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady