MTV letos poprvé předá cenu pro nejlepšího česko-slovenského umělce

MTV letos poprvé předá cenu pro nejlepšího česko-slovenského umělce
Zdroj: Tiskové odd. TV Nova

Pětice nominovaných interpretů na cenu MTV BEST CZECH/SLOVAK ACT bude odtajněna v pondělí 20. září, kdy startuje hlasování na internetových stránkách ema.mtv.cz. Vítěz bude vyhlášen na koncertním večeru 14. října v pražském klubu SaSaZu.

Letos vůbec poprvé budou moci diváci hlasovat pro českého či slovenského interpreta v regionálním kole hudebních cen 2010 MTV EMAs. O vítězi ceny BEST CZECH/SLOVAK ACT budou diváci rozhodovat už od pondělí 20. září 2010, kdy budou zároveň oznámeny nominace.


Vyhlášení se uskuteční ve čtvrtek 14. října v pražském klubu SaSaZu. Návštěvníci se mohou těšit na večer se živými koncerty všech nominovaných, kterým budou provázet moderátoři MTV, a po vyhlášení i na taneční party. Část vstupenek na tento večer bude možno zakoupit v předprodejní síti TicketPro od pátku 10. září za 240 korun pro nejrychlejší zájemce, v druhé vlně za 360 korun. K dispozici bude i omezený počet VIP vstupenek za 1 600 korun.


Letošní hlavní ceremoniál předávání cen 2010 MTV EMAs se uskuteční v neděli 7. listopadu ve španělské metropoli Madridu. Jedna z nejprestižnějších hudebních událostí roku bude přenášena živě do 214 milionů domácností ve více než 40 zemích. Přímý přenos hudebních cen 2010 MTV EMA z Madridu bude s českým komentářem vysílat i lokální verze MTV.


V loňském roce zavítaly MTV EMA do Berlína, živě vystoupili umělci, jako Jay-Z, Beyonce, U2, Katy Perry, Green Day, Foo Fighters nebo Tokio Hotel. Hlasující diváci poslali více než 100 milionů hlasů. Oficiální internetové stránky www.mtvema.com navštívily přes 4 miliony unikátních návštěvníků.


Více informací sledujte zde.

 

Sdílet

Nejnovější videa

Články