Nový seriál Dokonalý svět odstartuje již zítra!

Nový seriál Dokonalý svět odstartuje již zítra!

V duchu hesla „Do velkého světa jen na vysokých podpatcích“, jímž se řídí redakce lifestylového magazínu Grace, se uskutečnila i slavnostní premiéra nového seriálu televize Nova Dokonalý svět. V pondělí 30. srpna 2010 večer se pražský Slovanský dům zaskvěl záplavou exkluzivních toalet, luxusních střevíčků, doplňků a dokonalého make-upu, bez nichž si lidé z redakce nejlepšího módního časopisu v zemi nedovedou život vůbec představit. První díl ojedinělého projektu z prostředí lifestylového časopisu, který se může pochlubit mimo jiné

i hvězdným obsazením, zhlédnou televizní diváci již zítra, 1. září 2010, ve 20.55 hodin!

Praha, 31. srpna 2010 – Dokonalý svět, původní seriál TV Nova z prostředí redakce luxusního časopisu Grace, se představil poprvé divákům na slavnostní premiéře, která se konala v pondělí 30. srpna 2010 v pražském Slovanském domě. Příběh plný haute couture, stylu glamour, luxusu a výjimečnosti osobně představil režisér Vít Karas.
Velkolepý večer si nenechali ujít představitelé hrdinů z redakce nejlepšího módního magazínu v zemi Saša Rašilov (ředitel redakce David Maxa), Jitka Čvančarová (módní ředitelka Michelle Pavlíková), Vanda Hybnerová (ředitelka inzerce Olga Krutvorová alias Kruťanda), Jana Stryková (produkční Vanda), Kristýna Leichtová (asistentka Bára), Kristina Lukešová (recepční Natálie), Barbora Poláková (asistentka) a Nikol Moravcová (asistentka), která své herecké kolegy představila v roli moderátorky hostům v sále.


V první řadě seriálu, jehož autorkou je novinářka a scenáristka Mirka Vopavová, ztvárnila hlavní postavu mladá slovenská herečka Eva Sakálová. V dalších významných rolích se představí Jana Hlaváčová, Juraj Kukura, Tereza Brodská, Vojta Dyk, Zuzana Norisová, Filip Čapka a Martin Pechlát. Celkem projde před kamerou zhruba stovka herců, 24 profesionálních modelek a řada známých osobností, mimo jiné topmodelka Simona Krainová, Sagvan Tofi či slavný fotograf Robert Vano. V epizodních rolích se také objeví Hana Maciuchová, Chantal Poullain, Dara Rolins a další. Natáčelo se v mnoha zajímavých prostředích, například v luxusních buticích v Pařížské ulici, na golfovém hřišti na Konopišti či v obchodním centru Arkády na pražské Pankráci.
Dokonalý svět ve středu 1. září 2010 mimořádně ve 20:55,
od středy 8. září 2010 vždy ve 20:00.Více na www.nova.cz/dokonalysvet

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady