Kamenická nemocnice představila své nové moderní prostory

Kamenická nemocnice představila své nové moderní prostory
Zdroj: TV Nova

Moderně zrekonstruované prostory urgentního příjmu a nové lékařské posily představil ve čtvrtek 19. srpna 2010 ředitel oblastní nemocnice v Kamenici Ing. Viktor Hofman. Mimořádná tisková konference se uskutečnila vpodvečer v prostorách hostivařských ateliérů.

Praha 20. srpna 2010 – Slavnostní zahájení provozu nově zrekonstruovaného oddělení urgentního příjmu nemocnice v Kamenici, kterou diváci dobře znají z populárního seriálu televize Nova Ordinace v růžové zahradě 2, se uskutečnilo ve čtvrtek 19. srpna 2010 vpodvečer ve filmových ateliérech v Praze-Hostivaři. Na mimořádné tiskové konferenci přivítal hosty osobně ředitel nemocnice ing. Viktor Hofman v podání Jana Kanyzy.


Poté MUDr. Běla Valšíková (Zlata Adamovská) představila nové posily lékařského týmu. Do funkce vrchní sestry nastupuje od září 2010 Babeta Trefná (Bára Štěpánová) a jako nový sanitář Filip Vajner (Filip Tomsa). Chirurgické oddělení dostane nového primáře MUDr. Davida Suchého (Jan Čenský), který s sebou přivede do Kamenice i svého syna Maxe (Ben Cristovao). Lékařský tým posílí exmanžel doktorky Moniky Mandlové, traumatolog MUDr. Ota Kovář (Martin Stránský). Pan primář s doktorem Kovářem se však na poslední chvíli omluvili, protože se zdrželi z vážného důvodu na sále.
 

Tisková mluvčí kamenické nemocnice, kterou si protentokrát zahrála kreativní producentka Ordinace v růžové zahradě 2 Lenka Hornová, přivítala vzácného hosta, náměstka ministra zdravotnictví Vladimíra Pavelku. Společným přípitkem pak všichni přivítali nové kolegy a popřáli oblíbenému seriálu mnoho úspěchů i velkou diváckou sledovanost. Na závěr provedla Lenka Hornová hosty nově vybudovanými prostory a odpovídala na zvídavé dotazy novinářů.

Ordinace v růžové zahradě 2 od 24. srpna 2010 každé úterý a čtvrtek ve 20 hodin na TV Nova
www.nova.cz/ordinace
 

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady