Ordinace přivítá děti z povodňových oblastí

Ordinace přivítá děti z povodňových oblastí

Mimořádnou exkurzi připravila televize Nova pro děti ze severních Čech, postižených povodněmi. V ateliérech populárního seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 přivítají herci již ve středu 18. srpna 2010 první turnus letního tábora, který pro ně uspořádal Dům dětí a mládeže hlavního města Prahy ve spolupráci s hlavním městem Praha.

Praha, 17. srpna 2010 – Ateliéry úspěšného seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 v Hostivaři se rozezvučí dětskými hlásky ve středu 18. srpna 2010 od 10 hodin, a poté ještě jednou přesně o týden později, 25. srpna 2010. Herci a štáb jednoho z nejúspěšnějších projektů televize Nova, seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, tu přivítají děti ze severních Čech, které v minulých dnech postihly povodně, a provedou je dekoracemi a zázemím známého seriálu.


Zástupci Domu dětí a mládeže hlavního města Prahy uspořádali narychlo dva mimořádné turnusy letního tábora, jehož cílem je ulehčit těžkou životní situaci rodinám, které se snaží po řádění živlů obnovit svým potomkům alespoň základní životní podmínky, a současně děti zabavit a rozveselit. K tomu přispějí i hlavní protagonisté seriálu.


Malí návštěvníci uvidí na vlastní oči, jak se rodí další díl seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, přítomní umělci jim rádi zodpoví zvídavé otázky a uspořádají malou autogramiádu. Zítra je uvítá rodina Mázlova (Petr Rychlý, Markéta Plánková a Ladislav Ondřej), o týden později pak doktor Dalibor Frynta (Jan Šťastný), sanitář Filip Vajner (Filip Tomsa), nová vrchní sestra Babeta Trefná (Bára Štěpánová) a exmanžel krásné doktorky Mandlové doktor Ota Kovář (Martin Stránský).

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady