Petice proti postavě Jany Krausové! Postava Hany Maciuchové dává výpověď!

Petice proti postavě Jany Krausové! Postava Hany Maciuchové dává výpověď!

Diváci se mohou zapojit do hlasování! Je na nich, zda pošlou hlas přísné Hejlové (Maciuchová) nebo neústupné Hádkové (Krausová). Své hlasy mohou posílat - od včerejšího vypsání petice až do neděle - na www.nova.cz/ulice/hack


Diváci seriálu Ulice milují kantorku Miriam Hejlovou (Hana Maciuchová). Ač je velmi přísná, její smysl pro suchý humor si získal nejen její studenty, ale i diváky. (O čemž určitě také svědčí ocenění, které herečka za toto ztvárnění této postavy získala.)

Naopak téměř nikdo nemůže vystát přístup ředitelky gymnázia Hádkové (Jana Krausová), která šikanuje svou podřízenou Hejlovou, jež byla kdysi dávno sama její učitelkou. Nepustila ji ale tenkrát k maturitě, a proto je nyní nejlepší příležitost vše bývalé kantorce vrátit.

Situace vygradovala, Hejlová (Maciuchová) dává výpověď, aby nemusela přistoupit na podmínky nadřízené (Krausové) a místo učení se stát administrativní pracovnicí. Ač svůj boj postava Hany Maciuchové vzdala, postavili se za ní učitelé a sepsali petici. Dokonce i studenti se nechtějí vzdát bez boje - ti se „nabourali" na stránky školy a vypsali hlasování. Stejné hlasování a diskuzi mohou vidět diváci právě na stránkách Ulice a poslat svůj hlas.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady