• TV Nova
  • Herecká premiéra Evy a Vaška v Ulici

Herecká premiéra Evy a Vaška v Ulici

Herecká premiéra Evy a Vaška v Ulici

Nejoblíbenější pěvecká dvojice Eva a Vašek zavítali do seriálu Ulice! Velice vstřícně kývli na pozvání jejich bohatého pana Stárka, kterého ztvárňuje Stanislav Zindulka. A proč se v ději vůbec objevují? Jako dárek pro paní Nyklovou, které propůjčuje tvář Jaroslava Obermaierová.


„Každá nová zkušenost je zajímavá, proto jsme se nebránili ani této," říká s úsměvem Eva a dodává: „I když jsme pracovně vytížení, den na natáčení jsme si rádi našli." Jak se vciťuje do herecké role Vašek? „Já jsem nadšený, prostředí Ulice je velice zajímavé. Máte pocit, že jdete mezi domy, přitom vidíte, že se jedná o obrovské kulisy. Jelikož jsem zůstal v roli zpěváka, nebylo to pro mne náročné. Ale na druhou stranu - přecejen je kolem vás najednou tolik lidí, kamer, že určitý druh nervozity tam prostě je."

Vzácných hostů se o pauze během natáčení ujala Míša Maurerová: „Rovnou jsem přiznala, že jejich hudba není zrovna mým šálkem čaje, ale přesto si tu všichni - včetně mě - celý den pobrukovali Bílou Orchidej. Evu a Vaška jsem provedla dekoracemi a těšilo mě, jak z našeho prostředí a mého průvodcování byli nadšení," dodává s úsměvem kadeřnice Digi.

Eva a Vašek sice přiznali, že příliš nemají čas sledovat seriál Ulice, přesto jim jsou hlavní linie děje a postavy důvěrně známé, protože jim vždy celý příběh převypráví jejich rodina: „Naše rodina miluje pana Zindulku a seriál Ulice, jsme proto rádi, že ji potěšíme tím, že jsme rodinné nejoblíbenější postavě přijeli zahrát a zazpívat."

Na obrazovce uvidí příznivci seriálu Ulice a fanoušci Evy a Vaška své hrdiny v pátek od 18:30.

Eva a Vašek budou v pátek 23. 5. také hosty Snídaně s Novou, kde budou podrobněji vyprávět o jejich zážitcích z natáčení.

TV Nova
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady