Kam s fotkami z dovolené? Jedině na Galerie.cz!

Kam s fotkami z dovolené? Jedině na Galerie.cz!

Letní prázdniny se přehouply do své druhé poloviny a tisíce lidí stále vyjíždí za zaslouženým odpočinkem pod stan, na bílou pláž k průzračnému moři nebo na exotický výlet zámořskou lodí, kde zvěčňují své příjemně strávené chvilky na stovky fotografií. Kam ale s nimi? Přeci na Galerie.cz!


Pokud také plánujete zvěčnit svou dovolenou nebo se jen po příjezdu chcete pochlubit svým nejbližším, je portál Galerie.cz tou jedinou správnou volbou! S Galerie.cz totiž můžete zapomenout na zdlouhavé zasílání fotek pomocí mailu nebo jejich krkolomné vypalování na CD.

Proč se zbytečně zdržovat? K využití všech možností, které vám můžeme na stránkách Galerie.cz nabídnout, stačí jen rychlá registrace. Nemusíte vůbec nic instalovat! Snažili jsme se pro vás také maximálně zjednodušit uživatelské prostředí. Samotné vkládání a popisování fotek je tak velice jednoduché.

Pro opravdu nadšené fotografy navíc Galerie.cz nabízejí úložný prostor až 5 GB, a to zcela zdarma! Své fotografie můžete přímo z dovolené navíc nahrávat na web hromadně, což vám ušetří práci, ale hlavně drahocenný čas v zahraničí, který tak můžete strávit i jinak!

Uložené fotografie můžete samozřejmě také popsat a označit na nich své přátele a známé, které pak lze snadno vyhledat i mimo stránky Galerie.cz . Fotografie a obrázky, které si u nás aplikace můžete také jednoduše použít na svém účtu na stránkách blog.cz.

Neváhejte tedy a ukažte všem svým blízkým, jak vypadá podle vás ta správná dovolená!
 

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady