• TV Nova
  • TV Nova získala pro Talentmanii Seznam.cz jako mediálního partnera

TV Nova získala pro Talentmanii Seznam.cz jako mediálního partnera

Nejlepší česko-slovenskou show podpoří silný mediální partner – internetová jednička Seznam.cz.

TV Nova a česká internetová jednička Seznam.cz se dohodli na spolupráci v rámci projektu Talentmania, který na podzim přinesou TV Nova a TV Markíza. Uživatelé internetu se tak o svých hrdinech budou dozvídat nejenom z webových stránek samotné soutěže www.talentmania.tv. Exkluzivní informace a videa přinese také portál Seznam.cz prostřednictvím svého serveru Super.cz.

Ředitel divize internetu TV Nova Pavel Krbec dodává: „Nejsledovanější televize se spojila s nejnavštěvovanějším internetovým portálem u nás nad nejlepší česko-slovenskou show. Věříme, že to bude skvělá spolupráce a že divákům i uživatelům internetu společně nabídneme jedinečný obsah.“
„Chceme se stát součástí projektu, o kterém se domníváme, že se stane pro diváky nejatraktivnějším pořadem letošního podzimu.

Uživatelům Seznam.cz a Super.cz tak přineseme více informací o celé show i o jejím zákulisí. Zároveň tento krok vnímám jako příležitost pro Seznam.cz a TV Nova vyzkoušet si exkluzivní spolupráci při sdílení zajímavého obsahu,“ vysvětluje Michal Vodák, marketingový ředitel Seznam.cz.

Více o soutěži Talentmania najdete na internetových stránkách www.talentmania.tv. Show můžete podpořit i na www.facebook.com/talentmania2010.

Nova.cz
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady