Populární premiérové filmy a seriály na Nově

Na podzim 2010 se můžete těšit na divácky úspěšné zahraniční seriály a kinohity.

Dr. House

Každou středu na Nově!

Novátorské drama z lékařského prostředí, seriál, jehož hrdinou je mizera, neuctivý, kontroverzní doktor, který nikomu nevěří, nejméně pak svým pacientům. Šestá řada sleduje Houseovu dlouhou strastiplnou cestu z psychiatrické kliniky k uzdravení.


Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti X

Každé úterý na Nově!

Útvar pro zvláštní oběti je oddělení newyorské policie, které se zabývá řešením násilných trestných činů se sexuálním motivem.


Námořní vyšetřovací služba VII

Každé pondělí na Nově!

NCIS je více než jen běžné akční drama. S notnou dávkou humoru nám přibližuje životy a příběhy týmu elitních vyšetřovatelů, již jsou nuceni spolupracovat ve vyhrocených a stresujících situacích. V sedmé řadě seriálu cestují špičkoví vyšetřovatelé elitního týmu NCIS po celém světě s jasným cílem – dopadnout pachatele zločinů, ať se jedná o špionáž, teroristický útok nebo krádež ponorky.


Kriminálka Miami VII


V úterý a ve čtvrtek na Nově!

Sedmá řada seriálu vstupuje na obrazovky ve vysokém tempu poté, co výstřel z pistole složil krvácejícího šéfa týmu Horatia Caina na zem. Ale pokud očekáváte pohřeb, neznáte Miami. Případ je zamotanější, než se zdá.

Premiérové filmy

Harry Potter - kouzelnická sága
Milovníci příběhů mladého čarodějnického učně se mohou těšit hned na dva megafilmy, plné dobrodružství, kouzel a neobvyklých zážitků. Těšte se na filmy Harry Potter a vězeň z Azkabanu a Harry Potter a Fénixův řád.


Steven Segal - bojovník za spravedlnost

Odvážný akční hrdina a nelítostný mstitel v boji proti zločinu. V premiéře filmu Ruslan pátrá po vrazích své dcery, připomeneme si však i řadu jeho dalších úspěšných snímků - Síla úderu, Profesionál a Glimmer Man.


Pohádková romantika

Život v královské rodině přináší mnohem víc starostí a povinností než radovánek. Paige, která se provdala za prince, o tom rozhodně ví své. Uvidíte ve filmech - Princ a já, Princ a já: Královské líbánky a Princ a já: Sloní dobrodružství.


Akce - Sci-fi - Fantazie
Hrdinové živí i animovaní, zázraky techniky, neobvyklá prostředí i období, záhady, tajemství i zákeřné úklady...o naději, drama a dobrodružství rozhodně nebude nouze.
Iron man, Transformers, Poslední samuraj, Zapomenutý ostrov, Kung Fu Panda, Síly temna, Utržený ze řetězu, Nebezpečný cíl.


Indiana Jones - neodolatelný dobrodruh

V charakteristickém klobouku a s bičem v ruce je stále stejně neodolatelný. Pro srovnání uvidíme kromě nejnovějšího dílu i všechny jeho předchozí příběhy.
Indiana Jones a dobyvatelé ztracené archy
Indiana Jones a chrám zkázy
Indiana Jones a poslední křížová výprava
Indiana Jones a království křišťálové lebky.

 

 

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady