• TV Nova
  • Talentmania již točí castingy v divadlech!

Talentmania již točí castingy v divadlech!

Během uplynulého víkendu začalo v historické budově Slovenského národního divadla v Bratislavě televizní natáčení divadelních castingů do nejlepší česko slovenské show Talentmania. Ta ovládne obrazovky dvou nejsledovanějších televizí TV Nova a TV Markíza už na podzim!

Praha 13. července 2010 – Uplynulý víkend žila historická budova SND v Bratislavě Talentmanií. Hvězdná porota nejlepší česko slovenské show Talentmania ve složení Alena Šeredová, Adela Banášová, Zdeněk Troška a Paľo Habera vybírala z 300 nejzajímavějších vystoupení, v nichž talentovaní umělci předvedli své neuvěřitelné kousky a dovednosti. Jejich výkony, které pečlivě sledovala nejen porota, ale také tvůrci a štáb po dobu tří dnů, doplňoval svými vtipnými glosami populární moderátor Leoš Mareš.

Zdeněk Troška k natáčení v Bratislavě dodává: “Moc se mi líbilo. Skvělá atmosféra vládla v porotě i na jevišti. Organizace bratislavského výběru byla na jedničku s hvězdičkou. Užili jsme si spoustu legrace a těším se na další setkání.“

K nejčastěji předváděným výkonům patřily tanec a zpěv různých druhů a žánrů. Vystupovali sólisté i celé skupiny, nechyběli varietní vystoupení, ekvilibristická čísla, one man show, recitace, bubenické show, imitátoři, kouzelníci, mažoretky, roztleskávačky, hadí ženy, břišní tanečnice a viděli jsme i „air kytaristu“.

Nejmladšímu účastníkovi, který přišel v Bratislavě předvést porotě svůj talent, bylo 5 let, nejstarší uchazečce 72 let. Nejpočetnější soubor čítal 26 členů.

V televizním sestřihu diváci navíc uvidí tři kandidátky na spolumoderátorku pro Leoše Mareše nejjlepší česko slovenské show Talentmania, které jsme si na natáčení v bratislavském castingovém kole vyzkoušeli - Hanku Zajíčkovou, Kristínu Kevešovou a Michaelu Zvaríkovou.

Další natáčení castingových kol, v nichž se představí zhruba 700 talentů, se uskuteční v brněnském Mahenově divadle a v pražském Hudebním divadle Karlín.

Více informací najdete na internetových stránkách www.talentmania.tv.

nova.cz, Tiskové oddělení TV Nova
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady