Rady ptáka Loskutáka - Speciál ze Salzburku

Rady ptáka Loskutáka - Speciál ze Salzburku

Na neděli 18. května je pro příznivce pořadu Rady ptáka Loskutáka připraven velký speciál, díky němuž se oblíbené moderátorské duo Dalibor Gondík a Adéla Brousková-Gondíková na chvilku ocitne v sousedním Salzburku.


Pořad, jenž byl poprvé odvysílán 4. února 2001, se okamžitě zařadil k divácky velmi oblíbeným programům. Průměrně ho nyní v podvečerním čase (17:55 - 18:50) sleduje 1104 tisíc dospělých diváků nad 15 let a v hlavní cílové skupině TV Nova (15 - 54 let) se na něj průměrně dívá 43,79 % všech, kteří tráví tou dobou čas u televizních obrazovek.

Praha 30. dubna 2007- V pořadí již v 341. dílu oblíbené relace představí sourozenci Gondíkovi mimo jiné rakouské stavení, jež je plně obyvatelné i po 300 letech, či celoročně kvetoucí zahradu. Uvaří typické rakouské houskové knedlíky se sýrem, jež bývají také známy pod označením Pinzgauské, a Salzburské pivové maso. Navštíví domácí (a zároveň ruční) výrobnu pravých salzburských cukrovinek, kterou je provede pravnuk vynálezce originálního receptu...

Rady ptáka Loskutáka baví, radí a rozdávají dobré nápady již více než sedm let. Během uplynulé doby se před kamerami vystřídala řada odborníků, kteří se s diváky v pravidelných rubrikách neváhali podělit o své dovednosti. Ve speciálním nedělním vydání však uvidíme tradiční rubriky obohacené o exotiku rakouského prostředí.

Adéla a Dalibor Gondíkovi jsou moderátory pořadu již plných sedm let. Po celou dobu vysílání mu zůstala „věrná" i režisérka Olga Švarcová nebo reportér Stanislav Berkovec, stejně jako diváci, díky jejichž zájmu dostal magazín v září 2006 zajímavější vysílací čas (17:55 oproti dřívější popolední době) a delší stopáž.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady