Do Ulice se vrací oblíbený herec Jan Teplý

Do Ulice se vrací oblíbený herec Jan Teplý
Zdroj: TV Nova

Již zítra, tedy 22. června 2010, se v nejoblíbenějším denním nekonečném seriálu TV Nova Ulice vrací postava Ing. Pavla Millera, kterou představuje herec Jan Teplý ml. Lumír Nykl v něm získá velmi silného spojence a protřelého stratéga pro svůj předvolební boj!

Inženýr Pavel Miller v podání herce Jana Teplého ml., kterého diváci nejpopulárnějšího seriálu Ulice již znají, se opět objevuje na scéně, tentokrát jako konzultant a image maker kandidáta na post starosty Lumíra Nykla.

Inženýr Miller patří do první porevoluční vlny ambiciózních, flexibilních a k rychlému úspěchu „odsouzených“ mladíků. Je vybaven znalostí cizího jazyka a několika rychlokurzy středního managementu. Jde mu hlavně o vliv a peníze. Pověsí se vždy na ty, kteří jsou zrovna „u vesla“, na oboru nezáleží. Miller patří k těm typům, kteří jsou schopni rychlé rekvalifikace. Zůstává spíše ve stínu, ze kterého ovšem velmi schopně lobbuje, ovlivňuje, rozhoduje.... a inkasuje. Ing. Miller ví, co se nosí, co se říká, je zkrátka IN. Takových „koňů“, jako je Lumír, má Miller samozřejmě víc. Jaký dopad bude mít jeho vliv na Lumírovu osobu a vlastně na celý Lumírův život?

 


V roli Ing. Pavla Millera se představí herec Jan Teplý ml., syn herce Jana Teplého a herečky Jany Jiskrové. Vystudoval státní konzervatoř a od roku 1998 je stálým členem Divadla Pod Palmovkou, kde ho diváci mohou vidět v komedii Nájemníci pana Swana nebo v komedii Sugar.


 

Sdílet

Nejnovější videa

Články