Koncertem roku bude MEGAKONCERT Michala Davida

Koncertem roku bude MEGAKONCERT Michala Davida
Zdroj: Oficiální zdroj

Obřím mejdanem roku bude bezpochyby MEGAKONCERT Michala Davida v O2 Aréně, který se plánuje na čtvrtek 17. června 2010. A určitě nejen proto, že má stejný název - MEJDAN ROKU.

Zpěvák, skladatel a hitmaker Michal David jím také v O2 Aréně oslaví padesáté narozeniny. Generálním mediálním partnerem koncertu je televize Nova.

MEJDAN ROKU bude průřezem hitů starých Kroků, písní z muzikálů Kleopatra, Angelika, Tři mušketýři a Mona Lisa včetně ukázky z připravovaného muzikálu Kat Mydlář. Chybět nebudou ani italské písně s DaMiChi a písně, které Michal David napsal pro Hanu Zagorovou, Helenu Vondráčkovou a Karla Gotta.

Celý koncert zakončí velká diskotéka. Moderovat ji bude Leoš Mareš. Michalu Davidovi přijdou popřát a zároveň vystoupí jako hosté Karel Gott, Lucie Bílá, Hana Zagorová, Helena Vondráčková, DaMiChi a samozřejmě také interpreti z muzikálů: Josef Vojtek, Petr Kolář, Monika Absolonová, Bohuš Matuš, Marian Vojtko, Daniel Hůlka a další. Návštěvnost se odhaduje na patnáct až sedmnáct tisíc diváků.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady