Lucie Borhyová a Tereza Brodská novými ambassadorkami Pochodu proti rakovině prsu

Lucie Borhyová a Tereza Brodská novými ambassadorkami Pochodu proti rakovině prsu

Již podesáté se v sobotu 5. června 2010 obléknou pražské ulice do růžové. V tričkách této barvy vyrazí tisíce účastníků na jubilejní AVON Pochod proti rakovině prsu, jehož mediálním partnerem je TV Nova. Nově se za boj proti rakovině prsu postaví jako ambassadorky projektu dvě populární tváře televize Nova - Lucie Borhyová a Tereza Brodská.

Praha 3. června 2010 – První červnová sobota bude ve znamení boje proti rakovině prsu. Česká republika se přidá k dalším 50 zemím na celém světě a ulicemi naší metropole projde Pochod proti rakovině prsu. Řady ambassadorek, které podporují dobročinné aktivity firmy Avon, posílí letos i dvě výrazné ženské tváře televize Nova – za svět každodenních událostí a zpráv Lucie Borhyová, moderátorka Televizních novin, a za svět televizního seriálu a filmu herečka Tereza Brodská, představitelka Báry Jordánové z úspěšného denního seriálu Ulice. Na pochodu uvidíme i její seriálové kolegyně Lenku Vlasákovou (Kateřina Nekonečná), Zuzanu Vejvodovou (Libuška) a Kristýnu Maléřovou (Thea).


„Nabídku jsem přijala, abych podpořila projekt s dobrou myšlenkou. Úkolem pochodu je oslovit co nejvíce žen a povzbudit je, aby se nebály jít na vyšetření, a hlavně je podstupovaly pravidelně,“ říká moderátorka Lucie Borhyová, která vyrazí v růžovém napříč Prahou s maminkou a její kamarádkou.


Herečka Tereza Brodská ujde jen symbolický úsek, a pak ji organizátoři do cíle odvezou, protože jí nedávné zranění kolene stále ještě nedovolí absolvovat pochod celý. Přesto si ho rozhodně nenechá ujít. „Myslím si, že dělat osvětu tohoto druhu je opravdu velmi důležité,“ připomíná důrazně. „Je třeba neustále opakovat všem ženám, jak významná je prevence u tohoto onemocnění. Jsem velice ráda, že jsem nabídku od televize Nova dostala, a velmi si jí vážím.“
AVON Pochod 2010 proti rakovině prsu odstartuje na Hradčanském náměstí před Pražským hradem v 15 hodin, cílem jsou Žluté lázně, kde vystoupí např. Dara Rolins, Martin Chodúr nebo David Deyl, autor i interpret oficiální hymny Avon Pochodu 2010, nazvané Nic nevzdávej. Závěr večera bude patřit skupině Kryštof.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady