Tn.cz mediálně podpoří Mezinárodní hudební festival Kutná Hora 2010

Tn.cz mediálně podpoří Mezinárodní hudební festival Kutná Hora 2010

Zpravodajský portál TV Nova tn.cz se stal hlavním mediálním partnerem 3. ročníku Mezinárodního hudebního festivalu Kutná Hora 2010. Konat se bude od 5. do 12. června a díla domácích i světových autorů vážné hudby na něm přednese 13 největších talentů současné domácí i evropské hudební scény.

Praha 4. června 2010 – Ojedinělou tvůrčí dílnou největších talentů současné domácí i evropské hudební scény se stane letošní 3. ročník Mezinárodního hudebního festivalu Kutná Hora 2010, který se v tomto městě bude konat od 5. do 12. června. Hlavním mediálním partnerem osmidenního svátku vážné hudby je zpravodajský portál televize Nova tn.cz.
Na koncertech v kutnohorských chrámech a kaplích se představí 13 špičkových interpretů současné hudební scény, např. Jiří Bárta (violoncello), Chloë Hanslip z Velké Británie (housle), Roman Patočka (housle), Miroslav Ambroš (housle), Karel Untermüller (viola), Konstantin Lifschitz z Německa (klavír), Alberto Bocini z Itálie (kontrabas) a další. V jejich podání zazní díla Antonína Dvořáka, Petra Iljiče Čajkovského, Johanna Sebastiana Bacha, Ludwiga van Beethovena, Gustava Mahlera, Fréderika Chopina a dalších domácích i světových autorů vážné hudby.


Exkluzivní mediální partnerství Mezinárodního hudebního festivalu Kutná Hora 2010, kterého se s potěšením ujal zpravodajský portál televize Nova tn.cz, zapadá do strategie podpory, kterou Nova každoročně věnuje mnoha kulturním projektům. Například uměleckému projektu Studio Dva, jenž připravuje muzikálovou inscenaci Hello Dolly s Ivanou Chýlkovou v hlavní roli, projektu Metropolitní léto hereckých osobností 2010, projektu Noc literatury, unikátní venkovní výstavě velkoformátových fotografií a dalších děl Karlův most 2010 či udílení cen Akademie literatury české.

Sdílet

Nejnovější videa

Články