Konečný – Dzindziruk, exkluzivní přímý přenos o titul mistra světa v boxu na Galaxii sport

Konečný – Dzindziruk, exkluzivní přímý přenos o titul mistra světa v boxu na Galaxii sport

Historicky první duel v ringu profesionálního boxu, kdy bude o titul mistra světa usilovat český boxer, uvede v exkluzivním přímém přenosu, jako jediná televize u nás, Galaxie sport. Zápas, v němž se v drážďanské Freiberg aréně utká Lukáš Konečný s boxerem německé stáje Sergeiem Dzindzirukem, uvidí diváci v sobotu 26. dubna.


Praha 22. dubna 2008 - Galaxie sport připravila pro české fanoušky opravdovou lahůdku z ringu profesionálního boxu. Po živých přenosech duelů o mistra světa supertěžkých vah Holyfield - Ibragimov (10/2007 Moskva) a Kličko - Ibragimov (2/2008 New York) přinese jako jediná televize dostupná divákům v ČR duel o mistra světa asociace WBO lehké střední váhy (69,8 kg). Zápas, v němž se v drážďanské Freiberg aréně utká Lukáš Konečný s boxerem německé stáje Sergejem Dzindzirukem, uvidí diváci v přímém přenosu v sobotu 26. dubna od 20.45 hodin. Duel bude odborně spolukomentovat jeden z nejúspěšnějších českých amatérů i profesionálů poslední doby Tomáš Adámek.
Půjde o historicky první duel v ringu profesionálního boxu, kdy bude o titul mistra světa usilovat český boxer! Ukrajinec Sergei Dzindziruk je boxerem německé stáje Universum, která celý večer pořádá. Ve své profesionální kariéře vybojoval 34 utkání, v nichž pokaždé zvítězil, z toho dvaadvacetkrát před limitem. Je aktuálním mistrem světa. Titul získal výhrou nad Danielem Santosem a třikrát jej už obhájil.
Lukáš Konečný má za sebou 38 duelů, z nichž dvakrát okusil hořkost porážky. Osmnáctkrát však vyhrál před limitem a je držitelem titulu Interkontinentálního mistra asociace WBO.

Původně se duel obou boxerů měl konat již 30. listopadu 2007, ale Lukáš Konečný si poranil mezižeberní svaly, a tak muselo být střetnutí odloženo. Náhradní termín byl stanoven na 19. ledna 2008, ale necelé dva týdny před duelem si pro změnu zase Dzindziruk poranil kotník a souboj se opět nemohl uskutečnit. Třetí, již definitivní termín duelu je stanoven na 26. dubna. V sobotu se tedy v drážďanské Freiberg aréně s kapacitou 4500 diváků pokusí Lukáš Konečný o historický zápis českého boxera do profesionálních análů.

Sdílet

Nejnovější videa

Články