• TV Nova
  • Lady Gaga míří do Prahy! Veze megashow Monster Ball

Lady Gaga míří do Prahy! Veze megashow Monster Ball

Lady Gaga míří do Prahy! Veze megashow Monster Ball
Zdroj: Oficiální zdroj

Lady Gaga přidala do evropské části svého turné koncert v Praze. Svou show tu předvede 17. listopadu 2010 a TV Nova je jejím hlavním mediálním partnerem.

Lady Gaga patří mezi nejvíce vzrušující a inovativní umělce současnosti a její koncerty bývají pro fanoušky vždy velkým zážitkem. Jak nyní zpěvačka potvrdila, možnost si show užít dostane více měst, než se původně předpokládalo: do beznadějně vyprodaného evropského programu totiž přibudou další zastávky.

Lady Gaga svoje turné zahájila 7. května ve švédském Stockholmu a ještě před přesunem do zámoří se zastaví v Německu, Holandsku, Belgii, Francii a Velké Británii. A na podzim se do Evropy zase vrátí, nová série koncertů začne 13. října vyprodaným představením v Helsinkách.

FOTO:  Oficiální zdroj

 

Do Prahy zpěvačka přijede na státní svátek 17. listopadu. Koncertovat bude v O2 Areně. Exkluzivním partnerem tohoto mimořádného a očekávaného koncertu roku je TV Nova, MTV a doma.cz.

Pro druhou etapu turné přitom zpěvačka slibuje fanouškům ještě o něco víc než to, co zažijí během první části "Monster Ball tour“. O Lady Gaga je přitom známo, že její koncerty mívají až divadelní atmosféru, takže se fandové jistě mají na co těšit.

FOTO:  Oficiální zdroj

 

Lady Gaga na turné propaguje svoje nové album "The Fame Monster“, které vyšlo 18. listopadu 2009. Už její minulá deska "The Fame“ z roku 2008, na které zazněly hity "Just Dance" a "Poker Face", byla oceněna cenou Grammy Award.

Kombinované verze "Fame“ a "Monster Fame“ se prodalo 11,5 milionů alb po celém světě, přičemž kombinovaný prodej aktuálních singlů "Just Dance", "Poker Face", "Lovegame", "Paparazzi", "Bad Romance" a "Telephone" dosáhl hranice 40 milionů po celém světě.


 

Nova.cz
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady