• TV Nova
  • Populární Výměna manželek zavítala do Ulice

Populární Výměna manželek zavítala do Ulice

Populární Výměna manželek zavítala do Ulice

Oblíbená reality show Výměna manželek zavítala také do seriálu Ulice. Samotnou výměnu manželského páru manželů Báry a Tomáše Jordánových (Tereza Brodská a Petr Vacek) a manželů Jarešových (Marie Málková a Maroš Kramár) uvidí diváci na svých obrazovkách již ve středu 16. dubna v 18:30.


Praha 14. dubna 2008 - Bára a Tomáš Jordánovi prožívají manželskou krizi. Na chvíli jim umožnit zažít jiné manželské prostředí jim umožnila maminka Tomáše Jordána (Milena Dvorská) tím, že je přihlásila do reality show Výměna manželek. Tchyně Báry tak pevně věří, že díky tomuto kroku si její syn uvědomí cenu své manželky a vrátí se zpět k ní a dětem. Ač se zpočátku obě rodiny výměny obávaly, našly odvahu změnit na pár dní své životní partnery. První dojmy diváci uvidí už ve středu 16. dubna 2008 v díle s názvem Konec zkoušek.

Až do 24. 4. 2008 mohou diváci sledovat, jak se jejich oblíbeným hrdinům daří u cizích protějšků. Oslní Báru (Tereza Brodská) svým šarmem fotograf Karel (Maroš Kramár)? Najde Tomáš (Petr Vacek) pochopení v rázné Nikol (Marii Málkové)? Tváří v tvář se setkají právě v tento den v dílu nazvaném Osm očí, kdy budou mít možnost vypovídat se ze svých dojmů a vyříkat si nejrůznější situace.
„Jsem rád, že jsem mohl díky této roli nahlédnout do zákulisí populárního seriálu. Bylo mi ctí se setkat na place s výbornou herečkou Terezou Brodskou a dalšími kolegy. Ostatně s profesionály se pracuje vždy velice dobře," pochvaluje si natáčení v Ulici herec Maroš Kramár.

A jak se po jeho boku cítila Tereza Brodská?: „S Marošem jsme ještě netočili. Známe se řadu let a jsem ráda, že jsme měli i příležitost se společně sejít před televizními kamerami. Práce s Marošem je velice příjemná nejenom díky tomu, že je profesionál, ale i díky tomu, že má úžasný smyl pro humor."

„Jsem rád, že jsem měl v rámci natáčení seriálu Ulice možnost nahlédnout a okusit prostředí natáčení reality show Výměna manželek. Vyměnit si na chvíli manželku sice může znít pro někoho zajímavě, ale já pevně věřím, že mi to stačilo v seriálu a ve svém osobním životě to na vlastní kůži nezakusím," přiznává Petr Vacek a dodává: „Marošovi Kramárovi jsem na chvíli půjčil seriálovou manželku Báru a nakonec jsem byl jako Tomáš rád, když se od něj vrátila. Ale zda Výměna manželek pomůže vyřešit naši seriálovou manželskou krizi pochopitelně neprozradím."

Výměna manželek umožnila zahrát si i lidem ze štábu, kteří seriál vidí zpoza kamer. Role režiséra Výměny manželek se ujal jeden z režisérů seriálu Ulice Kryštof Hanzlík. Režírovat se tak nechal od svého kolegy režiséra Otakara Koska.

TV Nova
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady