X Factor překvapivě opustila Pavlína Ďuriačová!

X Factor překvapivě opustila Pavlína Ďuriačová!

Soutěž X Factor přinesla ve svém čtvrtém finále první velké překvapení. V duelu Kdo s koho?! proti sobě nečekaně stanuly dvě zpěvačky z kategorie 15-24 let.


Praha 14. dubna 2008 - Po včerejší Karlově noci v X Factoru již není žádná kategorie kompletní. První ztrátu si připsal i Ondřej Soukup se

soutěžícími ve věku 15-24 let. Diváci totiž do duelu Kdo s koho?! překvapivě nominovali dvě jeho svěřenkyně - Kamilu Nývltovou považovanou za jednu z favoritek na celkové vítězství a Pavlínu Ďuriačovou označovanou za majitelku největšího hlasu v soutěži.

„Ukazuje se, že nikdo z finalistů nemá v soutěži nic jistého. Skutečnost, že je někdo jeden týden nominován, vůbec neznamená, že musí nutně v příštím kole ven ze hry. Karlova noc dala X Factoru nový rozměr," říká koordinátor projektu Adam Kotalík.

Soutěžící včera zpívali hity

velkých Karlů české popmusic - Karla Svobody a Karla Gotta. Druhý jmenovaný celý večer sám odstartoval dvěma písněmi a poté v hledišti bedlivě sledoval výkony soutěžících. Kamila Nývltová zazpívala jako první ze soutěžících píseň Nechte zvony znít, Pavlína Ďuriačová pak árii z muzikálu Dracula Jsi můj pán. Obě si však na závěr večera musely v duelu Kdo s koho?! svá vystoupení ještě zopakovat.

Nejtěžší role při rozhodování o tom, kdo soutěž musí opustit, připadla tentokrát na Ondřeje Soukupa. Musel řešit těžké dilema, kterou ze svých favoritek pošle ze soutěže ven. Jeho volba padla na Pavlínu Ďuriačovou. Petr Janda byl vzápětí stejného názoru, takže Gabriela Osvaldová se již ke svému hlasu nedostala.

X Factor pokračuje dalším kolem v neděli 20. dubna ve 20 hodin na Nově. Pořad ponese podtitul Noc zlomených srdcí a soutěžící předvedou slavné lovesongy.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady