Doma.cz. Vítejte na novém magazínu pro ženy!

TV Nova představuje nový ženský lifestylový portál doma.cz. Symbolicky na první májový den.

Nový internetový magazín pro ženy www.doma.cz přináší v deseti rubrikách články, reportáže, fotky a videa napříč různými tématy. Čtenářky a čtenáři tu najdou vše o zdraví, hubnutí, kráse a módě, lásce, sexu, rodině nebo světě celebrit a televizních seriálů. Jednotlivá témata jsou propojena s tvářemi televize Nova, například s Lucií Borhyovou, Reyem Korantengem, Jiřím Babicou, Kristinou Kloubkovou nebo Petrem Rychlým. Zkušená redakce vytváří nejobsáhlejší a nejbohatší obsah pro ženy na českém internetu.

 

Novinky i rady

 

Ženský portál pravidelně nabízí zajímavosti a novinky z oblasti zdravého životního stylu i nové trendy ze světa módy. Samozřejmostí jsou tipy, jak o sebe pečovat, jak se líbit mužům či novinky ze světa showbyznysu a rozhovory s celebritami. Ženy tu naleznou i rady, jak řešit problémy v mezilidských vztazích, rodině nebo v práci. Nechybí ani recepty, horoskopy či poradny s odborníky, diskuzní fóra, soutěže a kvízy nebo fotogalerie.

 

Pro ženy, které chtějí být krásné, štíhlé a fit, bude bezpochyby přínosem a inspirací reality show o hubnutí. Seriál plný rad, týkajících se zdravé výživy a správného cvičení, sleduje proměny několika žen. Doma.cz v rámci rubriky Láska a sex exkluzivně spolupracuje s první oficiální sex koučkou v Česku. V sekci Rady a nápady naleznou ženy návody, jak vyrábět bižuterii či jak originálně zabalit dárek, či pomoc s výběrem ideálních koníčků pro děti a další praktické rady.

 

Doma.cz je nejen ženským internetovým magazínem, ale i bezstarostným místem, kde se ženy potkají s oblíbenými tvářemi televize Nova a se svými přítelkyněmi a předají si rady a zkušenosti na diskuzních fórech.

 

Vyhrajte zájezd do New Yorku!

 

S rozjezdem Doma.cz je spojena i velká soutěž s názvem Vaše výhra je Doma.cz! Soutěž o luxusní víkend v červnu v Praze a na podzim v New Yorku ve stylu filmu Sex ve městě 2 pro jednu výherkyni a její tři kamarádky bude probíhat od 1. do 28. května 2010. Stačí sledovat oblíbené pořady TV Nova a pozorně číst články na Doma.cz, kde se budou objevovat soutěžní kódy, které pak soutěžící vloží na www.doma.cz. Po registraci na stánkách přiloží soutěžící svoji fotografii. Čím více zadaných kódů a zaslaných fotek, tím větší mají šanci na výhru. První výherní kód se objeví už 1. května 2010 v Babicových dobrotách, nebo už teď na www.doma.cz.

 

„Jsme přesvědčeni o tom, že ženský internetový portál je mimořádně vhodným rozšířením našeho internetového portfolia. Kromě klasických témat ženského magazínu bude přinášet i exkluzivní informace o hvězdách Novy, které se čtenářky nikde jinde nedočtou,“ říká Pavel Krbec, ředitel internetových aktivit televize Nova.

 

Ženský portál doma.cz je dalším projektem z internetového portfolia TV Nova, do kterého v současné době patří zpravodajský portál tn.cz, zábavní portál nova.cz, jeden z největších komunitních serverů v ČR blog.cz, aplikace pro ukládání fotografií galerie.cz, diskuzní server forum.cz, vyhledávač vybereme.cz a před nedávnem spuštěný herní portál dobyvatel.cz.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady