• TV Nova
  • Herečka Zlata Adamovská navštívila malé pacienty

Herečka Zlata Adamovská navštívila malé pacienty

Herečka Zlata Adamovská navštívila malé pacienty

Pediatrička Běla Valšíková, kterou v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 představuje herečka Zlata Adamovská, navštívila dětská oddělení Fakultní nemocnice Motol. Zavítala na kliniku hematologie a onkologie a také neurologie. Její návštěva byla vítaným rozptýlením nejen pro pacienty oddělení a jejich rodiče, ale i pro zdravotnický personál.

– Herečka Zlata Adamovská alias pediatrička Běla Valšíková svou návštěvou dětského oddělení kliniky hematologie a onkologie velmi potěšila pacienty, jejich rodiče a také zdravotnický personál. Protože osazenstvo oddělení patří mezi pravidelné diváky seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, mluvilo se také mimo jiné o natáčení populárního seriálu.

Na oddělení dětské neurologie si navíc Zlata Adamovská s malými pacienty a přítomnými zdravotními klauny dokonce zazpívala. Společně strávené odpoledne bylo pro pacienty milým zpestřením pobytu v nemocničním prostředí.
„Měla jsem radost, že moje návštěva dětských pacientů v Motolské nemocnici potěšila i samotné děti. Pro mne byla velmi inspirativní.

Přístup personálu, lékařů i zdravotních sester k malým pacientům byl velmi laskavý, a přesto profesionální, pro mne pak velmi inspirativní pro moji roli pediatričky Valšíkové v Ordinaci. Jako máma dvou dětí vím, jaké to je, když mají nějaké zdravotní problémy. Držím palce všem dětem, které tráví čas v nemocnici, aby se co nejdřív uzdravily, a doufám, že jsem jim ten pobyt trochu zpříjemnila," dodává Zlata Adamovská.

Tiskové odd. TV Nova
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady