Souboj porotců v X Factoru vypukne již tuto neděli!

Hudební soutěž X Factor vstupuje o tomto víkendu do své další fáze. V následujících třech epizodách se rozhodne, kteří čtyři soutěžící z každé kategorie postoupí do finálových kol!

Galerie


Praha 7. března 2008 - Dosud největší hledání pěveckých talentů u nás, soutěž X Factor, vstoupí v neděli ve 20 hodin na Nově do svého semifinále. Soutěžící budou rozděleni do tří kategorií a představí se porotcům v tzv. semifinálových soustředěních. Gabriela Osvaldová si na zámku v Dobříši poslechne výkony zpěváků starších 25 let a společně se svým poradcem Michalem Dvořákem jich hned první den polovinu pošle domů. Ondřej Soukup se ujme kategorie 15-24 let a společně se svými pomocníky Františkem Fialou a Lumírem Mati začnou úřadovat v klubu Mecca. Na Petra Jandu a jeho poradce Otu Balage čekají v Divadle Radka Brzobohatého vokální skupiny.

Souboj porotců se tak naplno rozhoří již v nadcházejícím nedělním díle. Od teď vybírají každý za sebe. Záleží jen na nich, koho ve své kategorii vyšlou do finálových bojů proti favoritům ostatních porotců.

„Od teď se diváci budou setkávat již jen s dobrými zpěváky. Dá se říci, že to, co dělá X Factor X Factorem, odstartuje v semifinálových soustředěních tuto neděli," říká koordinátor projektu Adam Kotalík.

X Factor je hudební soutěž otevřená pro zpěváky všech generací a poprvé u nás dává šanci prosadit se i vokálním skupinám. Vítěz získá kromě kontraktu na vydání vlastního alba i finanční prémii milion korun, kterou může využít na rozjezd své profesionální kariéry. Castingy se uskutečnily v říjnu, listopadu a prosinci v pěti městech České republiky. Více informací o soutěži naleznete na http://www.nova.cz/xfactor/.

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady