Charitativní projekt Spolu proti bariérám získal přes 16 miliónů korun

Úctyhodnou částku 16 490 220 korun se podařilo vybrat během přímého přenosu charitativního pořadu „Spolu proti bariérám – Dárek pro ty, kteří nás potřebují“, který vysílala v přímém přenose TV Nova.

Vedle šestnácti veřejně známých osobností, které přijímaly po celou dobu pořadu finanční částky od diváků, celou akci také podpořili: Lucie Bílá, Ewa Farna, Miro Žbirka, skupina Chinaski, finalistky Česko Slovenské SuperStar Monika Bagárová, Leona Šenková a Markéta Konvičková nebo David Koller s kapelou.

Součástí benefičního večera pro Konto Bariéry byly i reportáže ze života tří handicapovaných, kteří aktuálně potřebují finanční prostředky na osobního asistenta, bez něhož se neobejdou.
 

Vybrané peníze půjdou na podporu těm, kteří se s handicapem narodili nebo jsou kvůli zranění odkázáni na pomoc druhých. Přispět ale stále může každý z nás i koupí červeného klaunského nosu. Ten se stal symbolem charitativního večera Spolu proti bariérám – Dárek pro ty, kteří nás potřebují a je k dostání po celý následující týden na novinových stáncích v celé České republice.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady