ANNO 2007 již tuto sobotu

ANNO 2007 již tuto sobotu

Již v sobotu 23. února se dozvíme, kdo se v divácké anketě ANNO 2007 stal nejoblíbenější ženou a nejoblíbenějším mužem TV Nova a který z pořadů této stanice a filmů, na nichž se podílela, je nejpopulárnější. Anketa se letos koná již potřinácté a diváci opět volí své favority prostřednictvím kuponů, internetu a SMS zpráv.


Praha 21. února 2008 - Přímým přenosem slavnostního galavečera předávání prestižních cen ankety ANNO 2007 nás letos provedou někdejší i současné hvězdy Ordinace v růžové zahradě Daniela Šinkorová, Ivana Jirešová a Veronika Nová. V sobotu 23. února tak v pražské Goja Music Hall zazní jména osobností a názvy pořadů televize Nova, které si diváci nejvíce oblíbili, a nejpopulárnějších filmů, jejichž partnerem tato televizní stanice minulý rok byla. Z jejich hlasů, zaslaných prostřednictvím kuponů z vybraných tiskovin, internetu a SMS zpráv, byly v každé ze čtyř kategorií nominovány tyto pětice (podle abecedy):

Nejoblíbenější Žena TV Nova
Adamovská Zlata
Borhyová Lucie
Fialová Markéta
Maciuchová Hana
Šinkorová Daniela

Nejoblíbenější Muž TV Nova
Gondík Dalibor
Koranteng Rey
Mareš Leoš
Rychlý Petr
Voříšek Karel

Nejoblíbenější pořad TV Nova
Koření
Ordinace v růžové zahradě
Pojišťovna štěstí
Televizní noviny
Ulice

Nejoblíbenější film, na kterém se Nova podílela
Bestiář
Kvaska
Medvídek
Obsluhoval jsem anglického krále
Vratné lahve

Ceny za umístění v jednotlivých kategoriích budou předávat hvězdy seriálů TV Nova - seriáloví doktoři Petr Nárožný z Pojišťovny štěstí a jeho kolegové z Ordinace v růžové zahradě Ladislav Potměšil, David Suchařípa, Ota Jirák a Jan Šťastný (ten účinkuje i v Pojišťovně štěstí), zdravotní sestřičky z Ordinace Jitka Čvančarová, Michaela Dolinová a Veronika Jeníková, dále pak Jana Švandová (PŠ a Místo v životě), Jana Krausová (Ulice) a Miroslav Etzler (PŠ). Cenu Film roku 2007, jehož partnerem byla TV Nova, předá osobně její generální ředitel Petr Dvořák. O hudební doprovod se postará Orchestr Gustava Broma, s nímž vystoupí Karel Gott, Helena Vondráčková, Lucie Bílá, Ewa Farna, Meky Žbirka, Petr Kolář, Petr Bende a Helena Zeťová.

Sdílet

Nejnovější videa

Články