Jarní novinky na TV Nova

Jarní novinky na TV Nova

Pilířem jarního vysílacího schématu televize Nova bude několik programových novinek. Některé z nich již Nova začala vysílat v průběhu ledna a února, jiné se na obrazovce objeví během dalších dnů a týdnů. Diváci se mohou těšit na pokračování domácích a zahraničních seriálů, filmové hity i na zábavné programy.


Největší programová událost

X Factor - V neděli 3. února 2008 začala TV Nova vysílat českou verzi nejúspěšnější hudební soutěže posledních let - X Factor. Je to soutěž otevřená pro zpěváky všech kategorií a stylů. Poprvé u nás dává šanci změnit život i talentům, kteří již dávno nepatří do kategorie „náctiletých". Poprvé se také o místo na slunci mohou s jednotlivci utkat i vokální skupiny složené ze dvou až šesti zpěváků.

Premiéry původních českých seriálů
Místo v životě - Pokračování divácky úspěšného původního seriálu z prostředí malého města Žďár s hvězdným hereckým obsazením. Hlavní hrdinové řeší životní problémy, konflikty a kladou si stejné otázky jako my všichni: Má mě ještě rád? Mohu druhému věřit? Má smysl bojovat o kariéru, když něco jiného ztrácím? Na čem mi vlastně v životě nejvíc záleží? Seriál uvidíme již 18. února a poté každé pondělí a středu ve 20 hodin.

Ordinace v růžové zahradě 2 - Volné pokračování úspěšného seriálu o lékařích a sestřičkách. Tentokrát vypráví o životních i profesních příbězích personálu chirurgického oddělení druhého patra kamenické nemocnice. S kolegy z pediatrie a gynekologie je pojí dávné vztahy, přátelství i lásky. Ale hlavně boj o záchranu pacienta. Vysíláme již od 15. ledna vždy v úterý a ve čtvrtek ve 20 hodin.

Premiérové zahraniční seriály
Kriminálka Miami IV. - Již 19. února začíná nová, v pořadí čtvrtá řada seriálu z prostředí floridského Miami, s jehož hrdiny se budeme setkávat každé úterý ve 21:15.

Kriminálka New York II. - Od 21. února vždy ve čtvrtek ve 21:15 budeme s newyorským vyšetřovacím týmem znovu vyrážet do ulic města, které nikdy nespí.

Útěk z vězení II. - Michael Scofield a jeho bratr Lincoln Burrows jsou z vězení venku, ale každý má jiný důvod, proč prchat dál i na svobodě. Napínavé pokračování úspěšného seriálu od 21. února každý čtvrtek ve 22:10.

Námořní vyšetřovací služba III. - Od 16. ledna každou středu ve 22:40 vyšetřuje Mark Harmon se svým týmem zločiny ve vojenském námořnictvu.

Doktor House III. - Třetí řada případů svérázného doktora každé pondělí ve 22:00.

Beze stopy IV. - Od 8. února každý všední den v 17:35 vyšetřuje speciální jednotka FBI případy záhadně pohřešovaných lidí.

Kalifornské léto - Příběh o vzniku nové rodiny, o surfování a zlatých píscích u jihokalifornského města s romantickým názvem Playa Linda. Od 16. února vždy v sobotu v 8:15.

Zábavné pořady
Mr. GS - Od 10. února 2008 vysílá televize Nova zábavný, lehký, humorný, provokativní pořad nejen pro příznivce dvojice protagonistů Genzer + Suchánek, tentokrát doplněný o hudebního improvizátora a příležitostného baviče Václava Koptu.

Miss ČR 2008 - Finále jubilejního XX. ročníku soutěže Miss ČR 2008 se odehraje v brněnském BOBY Centru. Moderuje Jan Čenský. Sobota 15. března ve 20 hodin.

ANNO 2007 - Slavnostní galavečer předávání prestižních cen ankety o nejoblíbenější tváře, pořady a filmy TV Nova za rok 2007 v přímém přenosu z pražské Goja Music Hall. Sobota 23. února ve 20 hodin.

TýTý - Přímý přenos slavnostního vyhlášení 17. ročníku ankety o nejoblíbenější osobnosti a pořady televizní obrazovky ČR z pražského hotelu Clarion vysílá i letos televize Nova. V sobotu 12. dubna ve 20:00.

Maxi Clever - Dvakrát během jara naservíruje televizním divákům maxi porci chytré zábavy „šílený" vědec Milan Šteindler. Spolumoderuje Lucie Výborná.

Filmové hity
Kvaska - Český hudební film s Filipem Tomsou a Lucií Vondráčkovou v hlavních rolích.

Jak se krotí krodýli - Rodinná komedie Marie Poledňákové.

Ro(c)k podvraťáků - Česká „gangster" komedie režiséra Karla Janáka s Vojtou Kotkem a Jiřím Mádlem v hlavních rolích.

Hellboy - Americký akční fantasy film, který se natáčel také v ČR za účasti Rona Perlmana, Johna Hurta, Selmy Blair a dalších herců.

Lovci pokladů - Nicolas Cage v hlavní roli dobrodružného akčního filmu, ve kterém se mísí pohádková fikce se skutečnými reáliemi posvátné americké historie.

50x a stále poprvé - Americká romantická komedie s Adamem Sandlerem a Drew Barrymore.

Collateral - Napínavý příběh nočního taxíkáře z Los Angeles (Jamie Foxx), který se stane zajatcem nájemného vraha (Tom Cruise).

Kurz sebeovládání - Pro slušňáka Jakea Nicholsona se stává sledem děsivých a ponižujících událostí.

Kruh 2 - Mystery horror, v němž je zdrojem všech hrůz záhadná videokazeta s vražedným filmem.

 

Sdílet

Nejnovější videa

Články