Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Populární anketa ANNO o nejoblíbenější tváře a pořady TV Nova má své vítěze. Ženou roku je opět Hana Maciuchová. Mužem roku se stal její herecký kolega ze seriálu Ulice Rudolf Hrušinský. Ulice se stala i Pořadem roku a završila tak letošní triumf.

Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář »

ANNO 2009 ovládla Ulice

Vložit video na:

aktualizováno 22.02.2010, 09:50 | 20.02.2010, 22:07 | Nova.cz

Populární anketa ANNO o nejoblíbenější tváře a pořady TV Nova má své vítěze. Ženou roku je opět Hana Maciuchová. Mužem roku se stal její herecký kolega ze seriálu Ulice Rudolf Hrušinský. Ulice se stala i Pořadem roku a završila tak letošní triumf.

Letošní předávání cen ANNO se neslo v duchu neustále populárnějšího seriálu Ulice a  veleúspěšného formátu Česko Slovenská SuperStar. Ostřílený moderátor Leoš Mareš provedl diváky v sále i u televizních obrazovek slavnostním galavečerem, jeho osobitý humor balancoval na hraně korektnosti a několikrát lehce zaskočil samotné oceněné.

Mimo emotivní projevy všech oceněných byly divácky nejvděčnější částí večera nevšední pěvecké duety, finalisté Česko Slovenské SuperStar dostali šanci zpívat vedle pěveckých hvězd první velikosti a výsledkem byl občerstvující kompromis mezi profesionální jistotou a mladickou dravostí.

Nezapomenutelný večer můžete již v tuto chvíli sledovat ze záznamu na Nova.cz, VIDEO naleznete ZDE.

Exkluzivní REPORTÁŽ ZE ZÁKULISÍ sledujte kliknutím ZDE.


Generální ředitel TV Nova Petr Dvořák neskrýval po skončení slavnostního ceremoniálu ANNO 2009 svoji radost z úspěchu seriálu Ulice.
 

Pokud vás zajímají podrobnosti o některém z letošních laureátů, klikněte na jeho jméno. Děkujeme!

VÝSLEDKY ANKETY ANNO 2009

Žena roku


1. Hana Maciuchová
2. Zlata Adamovská
3. Lucie Borhyová


Muž roku


1. Rudolf Hrušínský
2. Karel Voříšek
3. Martin Dejdar


Pořad roku


1. Ulice
2. Ordinace v růžové zahradě 2
3. Comeback

 

Film roku

2Bobule


Speciální cena

Karel Gott

ANNO 2009 - Karel Gott získal Speciální cenu TV Nova
(Foto: Mediafax)


DĚKUJEME VŠEM DIVÁKŮM ZA JEJICH HLASY A PŘÍZEŇ!Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář
iva 26.2.2010 14:03
0
vubec nechápu lidi co tu píší o M. JANDOVÉ nejspíš jste tak blbý , že nepoznáte žeš ten výstup měla komedialně nasazený i stím pádem což už napřed řekl sám L.MAREŠ! tak co tu řešíte? jste vypatlanci!!!!! a zpívala skvěle ladila s M. ŠMAJDOU!
iva 26.2.2010 13:51
0
pro liduli: hele, ty jsi trapná i s tím tvým komentářem víš tak ..... vno o M. JANDOVÉ ona je super a má smysl pro humor a komedialnost zpívá naprosto užasně i kdyby neměla známého otce to stím nesouvisí, ona je osobnost kdežto ty jsi nula!!!
maruna , 24.2.2010 12:14
0
bendig byl asi celyho zavěru ILONOU nejlepši zpivalí užasne pecka