Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Oblíbená televizní soutěž Kolotoč bavila diváky televize Nova dlouhých sedm let. Moderátor soutěže Pavel Poulíček se do paměti národa zapsal díky svému sympatickému projevu a širokému úsměvu. Jak se za ta léta změnil?

Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář »

Vzpomínáte na televizní Kolotoč? Podívejte se, jak dnes vypadá jeho moderátor Pavel Poulíček!

TELKA: Pavel Poulíček v Kolotoči 2
TELKA: Pavel Poulíček v Kolotoči 2
aktualizováno 11.01.2017, 13:57 | 11.01.2017, 10:58 | TV Nova

Oblíbená televizní soutěž Kolotoč bavila diváky televize Nova dlouhých sedm let. Moderátor soutěže Pavel Poulíček se do paměti národa zapsal díky svému sympatickému projevu a širokému úsměvu. Jak se za ta léta změnil?

V soutěži vedle moderátora vystupovali tři soutěžící, kteří se snažili pomocí kola nejen vytočit nejvyšší částku, ale také uhodnout jedno písmeno z abecedy, které bude pasovat do tajenky.

Milovníci křížovek, soutěží a machři na různé pranostiky a pořekadla si tak během pořadu přišli na své. Soutěžící, který se dostal do finále, si mohl vytočit jackpot, což byla nejvyšší možná výhra, ale i jinou finanční částku. Mohl ale také skončit v bankrotu.

Pavel Poulíček
(Foto: facebook)

Po dobu co se soutěžní pořad vysílal, se v něm vystřídalo několik moderátorů, nejčastěji je však Kolotoč spojován s jeho nejznámější tváří – Pavlem Poulíčkem. Jak dnes asi Pavel vypadá, napadne mnoho fanoušků, kteří si ho pamatují jako mladého, vysokého sympaťáka, který na TV Nova hlásil nejnovější zajímavosti ze světa sportu a moderoval právě soutěž Kolotoč.

Pavel se dnes věnuje především rodině. S manželkou Petrou má dceru Sofinku, ale nezapomíná ani na svoji velkou vášeň, kterou je golf. Bývalý moderátor dokázal spojit oblíbený sport a práci, neboť nyní spolupracuje se stanicí Golf Channel.

  • Pavel Poulíček a jeho Petra v roce 2012
  • Pavel Poulíček v Kolotoči
  • TELKA: Pavel Poulíček v Kolotoči 2
  • Jak dnes vypadá moderátor soutěže Kolotoč Pavel Poulíček? - 7
  • Jak dnes vypadá moderátor soutěže Kolotoč Pavel Poulíček? - 8

Zábavnou soutěž Kolotoč si můžete připomenout každý den na stanici Telka od 19:30!

ČTĚTE TAKÉ:

VELKÝ BABYBOOM na Nově: Které moderátorky se v roce 2016 staly maminkami?

Láska na plátně i ve skutečnosti! Co dalšího jste nevěděli o filmu Zápisník jedné lásky?Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář
skalaroman 11.1.2017 13:29
-1
...trošku se mu z prdelle posunula pěšinka ne?