Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Malého Elliota si ve filmu E.T. - Mimozemšťan zahrál tehdy devítiletý herec Henry Thomas, kterému je dnes už 45. Byla to jeho jediná role, nebo se uchytil jako herec? Podívejte se, co dělá a jak vypadá dnes!

Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář »

FOTO: Malého kluka z E.T. - Mimozemšťana byste dnes nepoznali. Hraje v těch nejdrsnějších hororech!

Henry Thomas - E.T.
zdroj: oficiální zdroj Henry Thomas - E.T.
aktualizováno 17.06.2017, 10:18 | 17.06.2017, 10:18 | TV Nova

Malého Elliota si ve filmu E.T. - Mimozemšťan zahrál tehdy devítiletý herec Henry Thomas, kterému je dnes už 45. Byla to jeho jediná role, nebo se uchytil jako herec? Podívejte se, co dělá a jak vypadá dnes!

Rodák z Texasu, Henry Thomas, který si ve filmu E.T. - Mimozemšťan zahrál malého Elliota, je dnes už dospělý muž. Nejspíše si jej z žádného dalšího filmu nepamatujete. Jako u mnoha dalších dětských hvězd, jeho sláva bohužel začala a dá se říci že i skončila u tohoto rodinného sci-fi, přestože podle Stevena Spielberga byl už ve svých devíti letech velmi talentovaným hercem.
 

Hlavní role v tomto filmu původně nebyla připravena pro něj, ale pro úplně jiného chlapce. Později však tvůrci zjistili, že dotyčný nesplňuje režisérovy požadavky. Vyšla najevo jeho povaha a ukázalo se, že není tím sladkým andílkem, kterého si do filmu Steven Spielberg představoval. Hledání tedy začalo nanovo a tehdy se objevil Henry Thomas. Steven Spielberg z něj prý byl doslova unešený, protože se prý choval jako dospělý herec a ne jako devítiletý kluk.

Henry Thomas
(Foto: oficiální zdroj)

Thomasova herecká kariéra po tomto úspěšném snímku o návštěvníkovi z vesmíru sice pokračovala, ovšem bez větších úspěchů. Posledním filmem, který zatím natočil, je ne příliš úspěšný horor Ouija: Zrození zla, ve kterém ztvárnil roli faráře. A u hororů zůstává i nadále. Letos se objeví ve filmu Gerald's Game.

  • E.T. Mimozemšťan
  • E.T. Mimozemšťan
  • E.T. Mimozemšťan
  • E.T. Mimozemšťan

 

Kromě filmů si Thomas zahrál v mnoha známých seriálech –  Beze stopy, Kriminálka Las Vegas nebo Mentalista. Zde ztvárnil mladšího bratra Lisbonové, i když je ve skutečnosti o devět měsíců starší než její představitelka Robin Tunney (44).

 

Film E.T. - Mimozemšťan můžete sledovat v sobotu 17.  6. od 20.00 na Nova Cinema.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

NATÁČENÍ PODLE SPIELBERGA: Loutkaře ovládající koně zahrabali pod zem a zvířata maskovali déle než lidi

Natáčení Účastníků zájezdu se proměnilo v hotové peklo! Dnes vyšlo najevo, co se tehdy staloSdílejte s přáteli:
Přidejte komentář