Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Show nyní přinese další porci zábavy! V nadcházejícím kole uslyšíte nejslavnější české filmové hity. Jaké slavné osobnosti je budou hodnotit?

Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář »

Vzpomínáte na tělocvikáře ze seriálu GYMPL? Symatický herec to rozjede už DNES v Chart Show!

Chart Show - České filmové hity
zdroj: TV Nova Chart Show - České filmové hity
aktualizováno 04.03.2017, 17:00 | 04.03.2017, 00:17 | TV Nova

Show nyní přinese další porci zábavy! V nadcházejícím kole uslyšíte nejslavnější české filmové hity. Jaké slavné osobnosti je budou hodnotit?

Pod taktovkou moderátora a výkoného producenta zábavného pořadu Chart Show Libora Boučka budou známé osobnosti, které si do pořadu pozval, hodnotit ty nejlepší české filmové písně. V tomto díle vystoupí známá muzikálová matadorka Šárka Marková s nezapomenutelným hitem Š-Š-Š.

Chart Show - České filmové hity - 7
(Foto: TV Nova)

Pozvání přijali Marek Vašut, Dana Morávková a sympatický český herec, kterého diváci TV Nova mohou znát ze seriálu Gympl (s)ručením omezením. Miroslav Hrabě si tu zahrál roli středoškolského učitele tělocviku, který je zamilovaný do ředitelky Lenerové alias Lucie Benešové.

Miroslav Hrabě
(Foto: TV Nova)

Mirek tak usedne po boku svých hereckých kolegů a společně budou hodnotit jednotlivé songy. Které filmové písně má herec nejradši a co během show nečekaného předvede?

Chart Show - České filmové hity - 1
(Foto: TV Nova)

Nenechte si ujít další díl Chart Show tentokrát s nezapomenutelnými českými filmovými hity! Pořad startuje v sobotu 4. 3. ve 20:20 na Nově.

ČTĚTE TAKÉ:

První člen poroty Chart Show odhalen! Nad filmovými hity bude debatovat hvězda Románu pro ženy

Nejslavnější předělávky známých hitů v CHART SHOW! Která cover verze je podle vás nejlepší? HLASUJTE!Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář