Správci osudu - 28
aktualizováno 16.02.

SKANDÁL NA PLACE: Herečku z filmu vystřihli kvůli náboženskému vyznání

Není úplně neobvyklé, když studio v rozpracovaném snímku nahradí herce, který na place ztropí skandál. Co se ale stalo herečce původně účinkující ve snímku Správci osudu, nemá obdoby.

Správci osudu - 31
07.02.

GALERIE: Fotky z filmu Správci osudu

GALERIE: Fotky z filmu Správci osudu

Clint Eastwood - 1
aktualizováno 09.10.

ARCHIVNÍ FOTO: Největší drsňák Hollywoodu na školní ročence. Clint Eastwood byl neskutečně sladký!

I Chuck Norris se musí někoho bát, proto je tu Clint Eastwood. Jak šel čas s největším drsňákem stříbrného plátna? Podívejte se na fotkách v článku!

Interstellar
aktualizováno 11.02.

ODHALENÍ: Po odchodu režiséra prošel megahit Interstellar radikálními změnami!

Planeta umírá a skupinka odvážných se vydává napříč vesmírem s cílem najít nový domov pro přežití lidstva. Velkolepé scifi Interstellar sklidilo úspěch, původně však mělo vypadat docela jinak...

Dannyho parťáci - 8
aktualizováno 22.08.

Herci z Dannyho parťáků 3 ve filmu vtipkovali o svých reálných životech. Brad Pitt to pěkně schytal!

Americká komedie z roku 2007 se chlubí hvězdným obsazením. Hlavní role ve filmu ztvárnili George Clooney, Brad Pitt, Matt Damon, Bernie Mac a Elliot Gloud. Na pohled krásní sexy muži a skvělí herci, na které je radost pohledět. Mužská ješitnost se ale projevila a pánové řešili takový problém: Kdo bude první v pořadí při závěrečných titulcích? Přečtěte si 10 top zajímavostí, které jste o filmu možná nevěděli!

Dannyho parťáci 2 - 2
aktualizováno 03.08.

Julia Roberts zkomplikovala natáčení Dannyho parťáků 2: Manžel jí dal přísný zákaz!

Julia Roberts, která ve filmu Dannyho parťáci 2 ztvárnila postavu těhotné manželky Dannyho Oceana Tess, musela kvůli žárlivosti spát v jiném hotelu. Čtěte dále!

Interstellar
02.12.

Změna pohlaví, červený scénář i miliony stahování. Slavný film Interstellar má svá tajemství

Země je zničená a je potřeba ji zachránit. Skupina výzkumníků se vydává do vesmíru a má za úkol najít planetu, která by byla vhodná pro lidský život. Nic ale není tak jednoduché jak se zpočátku zdá. Povede se výzkumné misi zachránit lidstvo?

Nova Cinema slaví narozeniny
aktualizováno 01.12.

SLAVÍME: Nova Cinema diváky baví už 10 let a k narozeninám si pro ně připravila nečekané překvapení!

Nova Cinema 1. 12. slaví desáté narozeniny. Od svého založení v roce 2007 odvysílala množství populárních filmových snímků a televizních pořadů, dohromady téměř 58 100 hodin. K jejím narozeninám se diváci mohou těšit na premiéru oscarového hollywoodského filmu!

Suburbicon: Temné předměstí
aktualizováno 06.11.

OBROVSKÁ SATISFAKCE: Dokonalý Matt Damon táhne svým výkonem nový film. Získá dalšího Oscara?

Může kombinace Matta Damona před kamerou, George Clooneyho za ní a scénáře bratrů Coenových dopadnout špatně? Nemůže! Jejich pohled na temný podbřišek života na maloměstě je galapředstavení Matta Damona! Přečtěte si recenzi

Suburbicon: Temné předměstí
30.10.

NOVÁ AMERICKÁ KRÁSA? Film Suburbicon popisuje americký sen jako nejhorší noční můru!

Je Amerika opravdu zemí šťastných lidí? Není americký sen pouze výmyslem skupinky intelektuálů? A je rasismus stále reálnou hrozbou? Na otázky, které dodnes trápí nejen Američany, odpovídá nový film George Clooneyho Suburbicon.

Kdo je tento střapatý chlapec?
aktualizováno 21.10.

POZNÁTE SVŮDNÉHO BLONĎÁKA? Tento modrooký klučina dnes krade srdce všem fanynkám!

Je scenáristou, hercem, producentem, filantropem, filmovým extrémistou, který kvůli roli dokáže střídavě hrozivě zhubnout a naopak neskutečně nabrat hmotu, a politickým aktivistou. Existuje snad něco, co neumí?

Matt Damon - Marťan
aktualizováno 23.10.

KOLIK STOJÍ VLÁDU MATT DAMON? Z této částky se vám protočí panenky!

Matt Damon byl ve filmech často zachraňován. Jinak tomu nebude ani v jeho posledním filmu Suburbicon: Temné předměstí! A tak se fanoušci rozhodli spočítat, kolik by USA za záchranu Damona do současné chvíle utratily!