Klik - život na dálkové ovládání
aktualizováno 20.02.

TAKOVÉ UCHO! Legendární komik Adam Sandler v mládí jako hvězda rozhodně nevypadal. FOTO

Adam Sandler, muž, který dokázal ve své kariéře rozesmát miliony diváků, ale získal si zhruba stejné množství odpůrců, nebere život příliš vážně, prostě si jej užívá. Na fotce z dětství ho rozhodně nepoznáte!

Petr Oliva
09.02.

UPŘÍMNOU SOUSTRAST: Zemřel herec a dabér Petr Oliva

Petr Oliva, dabér a herec, který se mimojiné proslavil i rolí plukovníka Kaliny v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, zemřel. Bylo mu 75 let.

Dr. House - 2
08.02.

ZASÁHLA NÁHODA: Představitel Dr. House se stal hercem jen kvůli tomu, že vážně onemocněl!

Když se řekne doktor House, všichni si vybaví tvář britského herce Hugha Laurieho. Ten se však stal hercem jen kvůli tomu, že vážně onemocněl!

Alice Bendová
aktualizováno 20.01.

Budete ji milovat: Alice Bendová v novém seriálu Kameňák zazáří. Je manželkou Chucka Norrise!

Pokud máte rádi sérii filmů Kameňák, budete nadšení. Na obrazovky se totiž vrací hrdinové z města Kameňákov a vy je budete vídat pravidelně. Ano, seriál Kameňákov v čele s Václavem Vydrou je tady.

Seriál Ulice: Vuk Čelebić jako Robert Bláha
aktualizováno 04.01.

Intrikán Robert z Ulice se vrací na obrazovky: Je z něj spořádaný tatínek!

Všichni ho znají ze seriálu Ulice. Zejména ženy. Herec Vuk Čelebić (30) tam totiž coby Robert sbalil každou. Nyní se vrací na obrazovky televize Nova, aby dokázal, že si umí střihnout roli klaďase. V Rodinných případech ztvárnil spořádaného otce.

Yes Man - 2
01.01.

Díky filmu Yes Man zažil Jim Carrey svoje poprvé!

Ostřílený herec Jim Carrey si díky natáčení filmu Yes man sáhl na dno svých sil a dokonce se rozhodl vyzkoušet něco, co doposud nedělal.

Nejlepší filmy Brada Pitta - 1
01.01.

NEJHEZČÍ ZADEK v Hollywoodu. Podívejte se na nejlepší filmy Brada Pitta

Před dvaatřiceti lety se odstěhoval do Los Angeles a pokoušel se o hereckou kariéru. Přivydělával si v reklamě, jako šofér limuzíny, prodavač zmrzliny nebo plavčík na plovárně. Jeden ze sex symbolů milénia se nakonec vypracoval mezi smetánku Hollywoodu.

První díl Mission: Impossible
31.12.

KONKURENCE BONDOVEK: Série Mission Impossible je opět na vrcholu. Který díl byl nejlepší?

Neohrožený agent Ethan Hunt s tváří Toma Cruise se toto léto po třech letech vrátil do kin. A fanoušci si lámou hlavu, jestli špionážní sága konkurující bondovkám končí. Neuškodilo by proto si připomenout celou šestku nesplnitelných misí.

Nejlepší filmy Leonarda DiCapria - 4
31.12.

ČEKAL PŘES DVACET LET na Oscara! Podívejte se na nejlepší filmy Leonarda DiCapria

Existuje jen pár herců, jejichž obsazení do nějakého filmu už v podstatě automaticky zajistí danému snímku úspěch. A to nejen proto, že jsou oblíbení, ale i proto, že jsou zatraceně dobří. Jedním z takových je Leonardo DiCaprio.

Thor: Ragnarok
30.12.

SEXY HŘEBEČCI: Tyto herce chtějí ženy nejvíc. Kterému byste neodolali vy? HLASUJTE

Svůdný pohled, odzbrojující úsměv nebo dokonale vypracované tělo – co přijde nejpřitažlivější právě vám? Každá žena má svou vlastní a většinou zcela jasnou představu, jaký by měl být muž snů. Hlasujte, který krasavec je nejvíce sexy podle vás!

Jan Révai v seriálu Doktori - 2
19.08.

Jan Révai jak ho neznáte: Na NovaPlus ho můžete vidět v slovenském seriálu Doktori

Televize Nova připravila pro své diváky na portálu Nova Plus novinku – slovenský pořad Modré z neba a seriál Doktori, ve kterém si jednu z hlavních rolí zahrál známý český herec Jan Révai.

Smrtonosná zbraň 2 - 6
04.08.

NA ZDRAVÍ: Každé ráno si dal pět piv! Hvězda filmu Smrtonosná zbraň 2 si dopřávala. Co ještě nevíte?

Filmovou sérii Smrtonosná zbraň s Melem Gibsonem a Dannym Gloverem zná každý divák na kvalitní snímky zaměřený. Nabízí akci a humor v nikdy neokoukané podívané. Už málokdo však ví, co se za dokonalými scénami ukrývá. Druhý díl má skryté chyby i pár zajímavostí k přečtení.