Správci osudu - 28
aktualizováno 16.02.

SKANDÁL NA PLACE: Herečku z filmu vystřihli kvůli náboženskému vyznání

Není úplně neobvyklé, když studio v rozpracovaném snímku nahradí herce, který na place ztropí skandál. Co se ale stalo herečce původně účinkující ve snímku Správci osudu, nemá obdoby.

Správci osudu - 31
07.02.

GALERIE: Fotky z filmu Správci osudu

GALERIE: Fotky z filmu Správci osudu

Galerie: Film Šifra mistra Leonarda - 16
11.01.

Muž se po natočení Šifry mistra Leonarda odhodlal ke zvrácenému činu: Církev šílela

Mysteriózní thriller s názvem Šifra mistra Leonarda byl natočen v roce 2006. V hlavní roli se objevili Tom Hanks a Audrey Tautou. Hanks představuje Roberta Langdona coby náboženského experta. Sophie Neveu je policejní kryptoložka. Oba se pustí po stopách tajemných šifer, kterými měl tělo pospané zavražděný správce Louvru. Snímek způsobil mnohé kontroverze a církev se bouřila. Jeden mladík se navíc po shlédnutí snímku odhodlal k něčemu strašnému!

GALERIE: Můj přítel Monk - 18
12.07.

Mizející fleky a šklebící se mrtvola: Nejen tyto chyby přehlédli tvůrci seriálu Můj přítel Monk!

Podivínský detektiv Monk přivádí k šílenství všechny kolem sebe. I přesto se jeho postava proslavila po celém světě. Oblíbený komediální seriál má ale své mouchy. Jaké to jsou?

Galerie: Film Šifra mistra Leonarda - 16
aktualizováno 09.03.

Náboženské protesty a nepokoje kvůli Šifře mistra Leonarda! Církev nyní odhalila, co věřícím nejvíce vadilo

Šifra mistra Leonarda je úspěšná kniha a úspěch měla i její filmová adaptace. Věřící a církev ale neocenili ani jedno a někteří dokonce kvůli filmu hladověli!

Interstellar
02.12.

Změna pohlaví, červený scénář i miliony stahování. Slavný film Interstellar má svá tajemství

Země je zničená a je potřeba ji zachránit. Skupina výzkumníků se vydává do vesmíru a má za úkol najít planetu, která by byla vhodná pro lidský život. Nic ale není tak jednoduché jak se zpočátku zdá. Povede se výzkumné misi zachránit lidstvo?