Matt LeBlanc
21.01.

Joey z Přátel je nenapravitelný sukničkář i po padesátce. Tyto slavné ženy mu prošly postelí!

Kdo by si nepamatoval legendární seriál Přátelé? Potřeštěného Joeyho Tribbianiho hrál Matt LeBlanc (51), který jako jediný z šestice herců Přátel vzal nabídku na samostatný seriál a vznikl tak spin-off Joey!

Přátelé
aktualizováno 01.08.

TEST: Nejoblíbenější seriál Joeyho a Chandlera nebo jméno Rossova opičáka? Vyzkoušejte si, jak dobře znáte Přátelé!

Seriál Přátelé je jedním z nejznámějších a nejoblíbenějších seriálů, který byl kdy natočen. Jak dobře ho znáte?

Přátelé
09.03.

FANOUŠCI JÁSAJÍ: Objevil se trailer poutající na film Přátelé

Opravdu se Monica a Chandler rozvedli? Vážně je z Rachel terapeutka a Joey je pořád prostě Joey. Jak jsou na tom Ross a Phoebe? Všechny fanoušky nesmrtelného devadesátkového sitcomu by tohle jistě zajímalo. Teď se objevil nový trailer!

Přátelé - 1
aktualizováno 17.12.

Z toho se vám PROTOČÍ PANENKY: Káva za desítky tisíc! Kolik PŘÁTELÉ utratili za kofeinový nápoj?

Milovníci seriálu Přátelé vědí, že jejich hrdinové milovali kávu. V kavárně Central Perk na oranžové sedačce strávili spoustu času. Nyní fanoušci spočítali, kolik kávy Rachel, Ross, Monica, Chandler, Joey a Phoebe vypili za všech deset sérií a kolik by je stála. Částka je zarážející!

Přátelé - 1
13.08.

ODHALENÍ. Servírka, tenista i bioložka: Co dělali herci z Přátel, než v seriálu začali hrát?

V roce 1994 se zrodili kultovní Přátelé. Ze šestice ústředních herců se rázem staly celebrity první kategorie. Čím se živili před tím, než roli v legendárním seriálu získali?

Joey - 20
12.08.

Volné pokračování legendárních Přátel překvapí: S původním seriálem má společného víc, než Joeyho!

Po skončení veleúspěšného seriálu Přátelé bylo jasné, že se na jejich slávě pokusí přiživit kdekdo. Sitcom Joey vznikl podle oblíbené postavy ne příliš úspěšného herce, zato úspěšného jedlíka s italskými kořeny. Co všechno má společného s původním seriálem?

David Schwimmer
23.07.

CO MÁ SPOLEČNÉHO TĚCHTO 8 CELEBRIT: To nemáte šanci uhádnout!

Reese Witherspoon, Hugh Laurie, Julia Roberts, Bruce Willis, Brad Pitt, Winona Ryder, George Clooney a Charlie Sheen jsou světové megahvězdy. Jedni z nejžádanějších herců současnosti. Za čím stojí jejich úspěch? Odpověď je zcela prostá. Účast v jednom z nejúspěšnějších a nejpopulárnějším televizním seriálu.

Seriál Přátelé - 2
aktualizováno 11.06.

TOP zajímavosti ze seriálu Přátelé: Drogová závislost, homosexualita a velký návrat!

Seriál Přátelé uchvátil celý svět, dnes se snad nenajde nikdo, kdo by ho neznal, téměř každý ho viděl, skalní fanoušci nespočetněkrát a spousta hlášek a scének zlidověla. Však stále jsou věci a fakta, která se o tomto televizním fenoménu netuší. Věděli jste například, že se původně měl seriál jmenovat úplně jinak? Nebo, kdo byl závislý na drogách, a která z postav byla podle ostatních gay? Čtěte!

Přátelé
aktualizováno 14.07.

10 nezapomenutelných momentů z Přátel: Pamatujete si je všechny?

Seriál Přátelé viděl snad každý a většina rozhodně více než jednou. Všech deset sérií o osudech partičky šesti kamarádů se stalo doslova kultem. Pamatujete si všechny legendární scény, které téměř zlidověly?

Přátelé
02.06.

SMAZANÁ SCÉNA: Věčná škoda! Tvůrci seriálu Přátelé museli změnit tento geniální skeč. VIDEO

Už je to skoro třináct let, kdy v seriálu PŘÁTELÉ padla poslední klapka a během deseti let se stal kultovní záležitostí, kterou fanoušci milují po celém světě. Obsahuje spousta příběhů z natáčení. A na ten nejlidštější se podíváme dnes!

Přátelé
aktualizováno 31.05.

FOTO: V seriálu Přátelé dominuje několika scénám nejznámější produkt z České republiky. Všimli jste si ho?

Přátele patří mezi vůbec nejoblíbenější seriály. Komediální show o každodenním životě šesti kamarádů zaujala diváky hned od prvních dílů. Všimli jste si ale všech detailů, které tvůrci do natáčení skryli? Například českých výrobků?

Jak dnes vypadá malá Emma ze seriálu Přátelé?
14.03.

FOTO: Jediná vášnivá noc a hvězdě seriálu Přátelé se narodila dcera! Jak roztomilá Emma vypadá dnes?

Jak dnes vypadá malé dcerka Rachel a Rosse ze seriálu Přátelé – Emma? Neuvěříte, jak krásná dívka z ní vyrostla! Podívejte se na foto uvnitř článku.