Matt LeBlanc
21.01.

Joey z Přátel je nenapravitelný sukničkář i po padesátce. Tyto slavné ženy mu prošly postelí!

Kdo by si nepamatoval legendární seriál Přátelé? Potřeštěného Joeyho Tribbianiho hrál Matt LeBlanc (51), který jako jediný z šestice herců Přátel vzal nabídku na samostatný seriál a vznikl tak spin-off Joey!

Matthew Perry z legendárního seriálu Přátelé
21.07.

Dříve závislý na drogách, dnes pomáhá. Hvězda seriálu Přátelé promluvila o svojí léčbě

Matthew Perry měl se závislostí na drogách problém skoro třicet let. Neunesl velkou pozornost, kterou s sebou nesl oblíbený seriál Přátelé. Před dvaceti lety se ale rozhodl léčit a momentálně využívá svých zkušeností a slávy k pomoci druhým.

Přátelé
09.03.

FANOUŠCI JÁSAJÍ: Objevil se trailer poutající na film Přátelé

Opravdu se Monica a Chandler rozvedli? Vážně je z Rachel terapeutka a Joey je pořád prostě Joey. Jak jsou na tom Ross a Phoebe? Všechny fanoušky nesmrtelného devadesátkového sitcomu by tohle jistě zajímalo. Teď se objevil nový trailer!

Stanislava Jachnická a Lisa Kudrow
11.12.

Dabérka pošahané Phoebe z Přátel popsala svůj vztah ke kultovnímu seriálu! Co pro ni bylo nejtěžší?

Seriál, který sleduje životy šesti přátel, zná téměř každý. Humorné situace, do nichž se hlavní postavy dostávaly, vyvolávají záchvaty smíchu dodnes. Jak na seriál vzpomíná Stanislava Jachnická, dabérka bláznivé Phoebe?

Přátelé - 1
aktualizováno 17.12.

Z toho se vám PROTOČÍ PANENKY: Káva za desítky tisíc! Kolik PŘÁTELÉ utratili za kofeinový nápoj?

Milovníci seriálu Přátelé vědí, že jejich hrdinové milovali kávu. V kavárně Central Perk na oranžové sedačce strávili spoustu času. Nyní fanoušci spočítali, kolik kávy Rachel, Ross, Monica, Chandler, Joey a Phoebe vypili za všech deset sérií a kolik by je stála. Částka je zarážející!

Přátelé - 1
13.08.

ODHALENÍ. Servírka, tenista i bioložka: Co dělali herci z Přátel, než v seriálu začali hrát?

V roce 1994 se zrodili kultovní Přátelé. Ze šestice ústředních herců se rázem staly celebrity první kategorie. Čím se živili před tím, než roli v legendárním seriálu získali?

David Schwimmer
23.07.

CO MÁ SPOLEČNÉHO TĚCHTO 8 CELEBRIT: To nemáte šanci uhádnout!

Reese Witherspoon, Hugh Laurie, Julia Roberts, Bruce Willis, Brad Pitt, Winona Ryder, George Clooney a Charlie Sheen jsou světové megahvězdy. Jedni z nejžádanějších herců současnosti. Za čím stojí jejich úspěch? Odpověď je zcela prostá. Účast v jednom z nejúspěšnějších a nejpopulárnějším televizním seriálu.

Seriál Přátelé - 2
aktualizováno 11.06.

TOP zajímavosti ze seriálu Přátelé: Drogová závislost, homosexualita a velký návrat!

Seriál Přátelé uchvátil celý svět, dnes se snad nenajde nikdo, kdo by ho neznal, téměř každý ho viděl, skalní fanoušci nespočetněkrát a spousta hlášek a scének zlidověla. Však stále jsou věci a fakta, která se o tomto televizním fenoménu netuší. Věděli jste například, že se původně měl seriál jmenovat úplně jinak? Nebo, kdo byl závislý na drogách, a která z postav byla podle ostatních gay? Čtěte!

Přátelé
aktualizováno 14.07.

10 nezapomenutelných momentů z Přátel: Pamatujete si je všechny?

Seriál Přátelé viděl snad každý a většina rozhodně více než jednou. Všech deset sérií o osudech partičky šesti kamarádů se stalo doslova kultem. Pamatujete si všechny legendární scény, které téměř zlidověly?

Přátelé
02.06.

SMAZANÁ SCÉNA: Věčná škoda! Tvůrci seriálu Přátelé museli změnit tento geniální skeč. VIDEO

Už je to skoro třináct let, kdy v seriálu PŘÁTELÉ padla poslední klapka a během deseti let se stal kultovní záležitostí, kterou fanoušci milují po celém světě. Obsahuje spousta příběhů z natáčení. A na ten nejlidštější se podíváme dnes!

Přátelé
aktualizováno 31.05.

FOTO: V seriálu Přátelé dominuje několika scénám nejznámější produkt z České republiky. Všimli jste si ho?

Přátele patří mezi vůbec nejoblíbenější seriály. Komediální show o každodenním životě šesti kamarádů zaujala diváky hned od prvních dílů. Všimli jste si ale všech detailů, které tvůrci do natáčení skryli? Například českých výrobků?

Přátelé – Phoebe Buffay
03.01.

Lisa Kudrow není jen hvězdou Přátel, zahrála si i ve slavném filmu! Poznali jste ji?

Pamatujete si ji především jako bláznivou Phoebe z oblíbeného seriálu Přátelé. Objevila se však i v několika zajímavých filmech a rozhodně byste ji v nich nepoznali! Jak jí to sluší jako dámě?