Dr. House - 4
aktualizováno 13.11.

TAJEMSTVÍ seriálu Dr. House: Zlomyslný doktor měl původně mít úplně jiné postižení. To by byla síla!

Po osmi odvysílaných řadách se fanoušci museli s talentovaným Hughem Lauriem, který díky roli Gregoryho House dostal nálepku zahořklého, depresivního a zlomyslného člověka, rozloučit. Proč?

Mikolas Josef
aktualizováno 17.08.

JSI NA ŠPATNÉM POLI! Natáčení videoklipu Mikolase Josefa: Někdy se zkrátka nezadaří

O víkendu proběhl v pražských Žlutých lázních již třetí ročník festivalu Ynspirology. Jeho návštěvníci se mohli setkat se zajímavými lidmi a vyzkoušet si nepřeberné množství aktivit. Na velkém pódiu se představil také Mikolas Josef, který je po velkém úspěchu na Eurovision Song Contest v jednom kole.

Palo Habera SuperStar
aktualizováno 31.01.

TOP 10: Čím vás nekompromisní kat Pavol Habera překvapí? Tohle jste o ostříleném porotci SuperStar určitě nevěděli!

Paľo Habera patří k nejobávanějším porotcům SuperStar. Do očí dokáže říct vše, co si myslí, bez zbytečného balastu. Letos usedne již po osmé do porotcovského křesla. Co o něm možná nevíte?

Ben Cristovao SuperStar
30.01.

VIDEO: Porotce Ben Cristovao se představuje. Proč budou soutěžící letošní SuperStar vzhlížet právě k němu?

Lze předpokládat, že Ben Cristovao, který bude mít v letošní SuperStar porotcovskou premiéru, bude největší modlou a vzorem soutěžícím. Jeho skladby k nim mají generačně nejblíž. A navíc, sám moc dobře ví, jaké pocity účastníci soutěže prožívají.

Slunce, seno...
21.01.

NÁSILÍ NA PLACE: Jak se natáčelo Slunce, seno a pár facek? Rány byly skutečné a měly následky!

Pokračování veleúspěšné letní komedie Slunce, seno, jahody zachránilo svým ziskem krachující barrandovská studia. Co jste o jednom z největších českých kasovních trháků dost možná nevěděli?

Dokonalý šéf - 10
04.01.

ZÁHADA VZNIKU: Proč film Dokonalý šéf vznikal téměř 8 let? Vznikl neřešitelný problém!

Příběh sledující cestu zkušeného šéfkuchaře za michelinskou hvězdou se málem filmového zpracování ani nedočkal. Co jste nevěděli o filmu Dokonalý šéf s Bradleym Cooperem v hlavní roli?

Halina Pawlowská:
20.12.

S kým bude Halina Pawlowská trávit Vánoce? Konečně je to venku!

Halina Pawlowská je spisovatelkou, scenáristkou i moderátorkou. Tento rok byl pro ni opravdu velmi plodným. Napsala jubilejní knihu, zahrála si ve filmu a excelovala v divadle. To si žádá pořádný odpočinek. Jak bude trávit vánoční svátky?

Sněženky a machři po 25 letech
10.12.

Pokračování úspěšné komedie Sněženky a machři stálo 70 milionů a pořádné nervy. Co se zvrtlo?

Kultovní komedie Sněženky a machři je mnohými považována za jeden z nejlepších filmů české kinematografie. Na její úspěch tvůrci navázali v roce 2008, kdy vzniklo pokračování s názvem Sněženky a machři po 25 letech. Proč tvorba tohoto snímku vyšla na 70 milionů korun a jaké trable natáčení doprovázelo?

Ewa Farna - 1
aktualizováno 28.11.

NEJDOJEMNĚJŠÍ MOMENT SLAVÍKŮ: Ewa Farna rozplakala i svého manžela. Dokonalé vyznání lásky!

Zpěvačka Ewa Farna zažívala na letošních Slavících obrovskou radost. Dlouhá léta se úspěšně držela na bronzovém místě, letos však poskočila na stříbrnou příčku. Svým proslovem uchvátila snad všechny!

10 pravidel jak sbalit holku - 5
25.11.

10 pravidel jak sbalit holku: Co tvůrci filmu nevychytali? Tato chyba baví všechny znalce!

Nová česká komedie se těší velkému počtu pozitivních diváckých reakcí. Kdo měl původně ve filmu 10 pravidel jak sbalit holku ztvárnit hlavní roli? Miroslav Donutil to nebyl...

Monika Bagárová
aktualizováno 05.07.

GRATULUJEME: Monika Bagárová slaví 23. narozeniny! Co bylo letos jejím největším úspěchem?

Jedna z nejkrásnějších českých zpěvaček Monika Bagárová, slaví narozeniny! Jaké úspěchy slavila za poslední roky a který je ten vůbec největší? Stálo ji to pořádné nervy!

Adéla ještě nevečeřela
aktualizováno 18.06.

ADÉLA JEŠTĚ NEVEČEŘELA: Jak se natáčela slavná závěrečná scéna a kdo měl původně hrát hlavní roli?

Veleúspěšná krimikomedie Adéla ještě nevečeřela letos slaví kulaté výročí. Co jste však určitě nevěděli o jejím natáčení?