Repka - Krimi
29.09.

Kriminalisté mají napilno: Řeší hned dvě smrti za podivných okolností! VIDEO

Hrdinové nováckých detektivek mají plné ruce práce. Na jedny čeká brutální vražda krasobruslařky, druzí budou muset proniknout do prostředí nelegálních automobilových závodů!

Specialisté
aktualizováno 17.08.

Jak vypadá natáčecí den krásné Zuzany Kajnarové? Kočka ze Specialistů prozradila informace ze zákulisí

Jediná žena v týmu Specialistů je zpět. A s ní i další nové díly oblíbeného seriálu. Oblíbený detektivní seriál poběží na obrazovkách už od příštího týdne. Co o natáčení prozradila předtavitelka Zuzany Májové? Během natáčení stihla i jednu krátkou dovolenou!

Specialisté - 2. řada - 6
aktualizováno 02.08.

JSOU ZPĚT A BUDOU JEŠTĚ DRSNĚJŠÍ: Podívejte se, jak bude vypadat druhá řada Specialistů!

Parta kriminalistů v čele s Davidem Prachařem se vrací na televizní obrazovky! Nové díly seriálu Specialisté přinesou mnohem drsnější příběhy i akční scény. Na co se můžete těšit?

Specialisté – 8. díl - 3
aktualizováno 06.03.

CELÝ DÍL SPECIALISTŮ: Vyšetřovací tým odhalil, co mělo veřejnosti navždy zůstat skryto!

Další detektivní případ, tentokrát s názvem Popáleniny, hlavní postavy seriálu Specialisté zdárně vyřešily. Aby se však dostali k pachateli, musel zemřít nevinný člověk!

Specialisté
06.03.

DNES VE SPECIALISTECH: Holčička vběhne do polorozbořeného domu. Co se jí stane? UKÁZKA

V osmém díle krimi seriálu Specialisté bude hořet! Vyšetřovatelé budou na stopě pachateli, který zapálil azylový dům v rekonstrukci. Kdo měl na požáru osobní zájem?

SMRT NA PŮDĚ ŠKOLY: Komu ležel profesor ekonomiky v žaludku? Podívejte se na exkluzivní ukázku - 7
aktualizováno 02.03.

NA TYTO OTÁZKY ODPOVÍ JEN TI NEJLEPŠÍ! Sledovali jste sedmý díl Specialistů pořádně?

Další díl krimi seriálu Specialisté s názvem Burzovní horečka odkrývá příběh vysokoškolského profesora, jeho manželky a tří studentů, kteří zvládli založit prosperující firmu. Pokud jste ho sledovali poctivě, jistě budete znát odpovědi!

Specialisté - 3
aktualizováno 28.02.

TRABLE S LÁSKOU ve Specialistech: Kdo je tajemný muž Zuzany Kajnarové?

V krimi seriálu Specialisté řeší hlavní postavy nejen nejrůznější detektivní případy, ale také osobní problémy běžného života. Jediná žena v týmu, Zuzana Kajnarová nechce žít jen prací, chce se mít domů ke komu vracet. Jenže to v její pozicic není vůbec jednoduché...

SMRT NA PŮDĚ ŠKOLY: Komu ležel profesor ekonomiky v žaludku? Podívejte se na exkluzivní ukázku - 8
aktualizováno 27.02.

SEDMÝ DÍL SPECIALISTŮ: Zhrzená láska, nebo obchodní zájmy? Vyšetřovatelé odkryjí utajené vztahy!

Sedmý díl Specialistů zavádí diváka na vysokoškolskou půdu. V kabinetu je totiž nalezen mrtvý profesor, který byl mezi studenty velmi oblíbený. Co učitel provedl, že ho někdo zastřelil?

SMRT NA PŮDĚ ŠKOLY: Komu ležel profesor ekonomiky v žaludku? Podívejte se na exkluzivní ukázku - 3
aktualizováno 27.02.

SMRT NA PŮDĚ ŠKOLY: Komu ležel profesor ekonomiky v žaludku? Podívejte se na exkluzivní ukázku ze Specialistů

Vyšetřovací tým Specialistů bude už dnes večer řešit smrt na půdě vysoké školy. Komu ležel profesor ekonomiky v žaludku natolik, že ho zastřelil? A jakou spojitost má případ s burzovním trhem? Podívejte se na ukázku!

Kaskadéři ve Specialistech
aktualizováno 26.02.

NÁROČNÉ NATÁČENÍ akčních scén Specialistů! Která byla nejhorší a jak vše zvládají kaskadérky ženy?

Na krimi seriálu Specialisté pracuje velká spousta profesionálů, kteří dbají o to, aby se akční scény, co nejvíce přibližovaly realitě. Jedním z nich je i kaskadér Luděk Jelen. Co všechno prozradil o zákulisí seriálu?

POSLEDNÍ BLUES: Úředník, který si žil na vysoké noze měl vraha neustále nablízku! Na co Specialisté přijdou tentokrát? - 2
aktualizováno 20.02.

CELÝ DÍL SPECIALISTŮ: Vražda ze žárlivosti, nebo obyčejné vyřízení si účtů? Šestý díl byl opravdu napínavý!

Vyšetřovací tým Specialistů musel v šestém díle odkrýt temné pozadí vztahů úředníka magistrátu Fišera s jeho klienty, kterým za vysoké úplatky pomáhal obejít některé zákony a předpisy. Vraždil majitel diskoték, bodyguard, nebo někdo úplně jiný?

POSLEDNÍ BLUES: Úředník, který si žil na vysoké noze měl vraha neustále nablízku! Na co Specialisté přijdou tentokrát? - 3
20.02.

POSLEDNÍ BLUES: Úředník, který si žil na vysoké noze, měl vraha neustále nablízku! Na co Specialisté přijdou tentokrát?

Nad dalším detektivním případem Specialistů bude viset hned několik otazníků. Do vraždy majitele diskotéky budou zapleteni dokonce úředníci magistrátu. A jim se to opravdu nebude líbit... Podívejte se na video!